Nové finalistky predstaví riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková na tlačovej konferencii, ktorá sa uskutoční 31.januára v Bratislave.

V porote, ktorá bude na semifinálovom kastingu 20. januára rozhodovať o finálovej dvanástke bude okrem Chomistekovej aj aktuálna Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová. ,,Presne si na deň svojho postupu do finále pamätám. Samozrejme, tréma trošku bola, ale mne veľmi pomohlo, že som práve na semifinále spoznala dnes moju dobrú priateľku a a vicemiss 2018 Radku Grendovú a navzájom sme sa potom podporovali.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Miss Slovensko

Preto radím dievčatám, komunikujte a hlavne sa usmievajte. Aj porote tým spríjemníte deň,“ radí potenciálnym finalistkám Grecová. V semifinálovej porote bude aj dlhoročný choreograf súťaže Peter Varady, hairstylista Jirko Blatný, Jozef Oklamčák s manželkou, stylista Alex Lindov , módny dizajnér Michael Kováčik a hlavný fotograf 24. ročníka Tomáš Thurzo.

Úvodná etapa projektu Miss Slovensko, počas ktorej sa mohli záujemkyne o postup do finálovej dvanástky prihlasovať online, zaznamenala tento rok najvyšší záujem zo strany slovenských dievčat. Nárast prihlášok a kvalita spracovaných videovizitiek podľa organizátorov veľmi milo prekvapili.

,,Práve prostredníctvom videovizitiek vidíme, ako mladé dievčatá projekt vnímajú. Našou snahou je ho neustále zlepšovať, ale zároveň pokračovať v tradícii, ktorá robí túto súťaž jedinečnou. Pred aprílovým finále nás čaká ešte veľa práce, ale verím, že vybrané dievčatá budú počas finálového večera hrdé na to, že sú práve v projekte Miss Slovensko,“ hovorí Karolína Chomisteková.

Finále súťaže Miss Slovensko sa uskutoční koncom apríla v Bratislave a v priamom prenose ho odvysiela TV JOJ. Víťazky budú Slovensko reprezentovať na medzinárodných súťažiach Miss World, Miss International a Miss Supranational.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Miss Slovensko

Organizátorom súťaže je LGM Production v spolupráci s Oklamčák Production a TV JOJ.
_____________________________________________________________________

Exkluzívny partner: HYUNDAI
Generálny reklamný partner: NOVIS Poisťovňa
Hlavní reklamní partneri: cestovná kancelária Hydrotour, GREEN VILLAGE, GOSH Copenhagen, AquaCity Poprad, DoubleTree by Hilton Bratislava, Československý lev
Reklamní partneri: Avène Cosmetics, Hair studio Jirko Blatný, EUROVEA, Rezort Gothal Liptovská Osada, Omnia Holding SE, Omnia 2000, Omnia Motors, Omnia KLF, Miss Model Organisation
Oficiálny sekt: HUBERT L´Original
Oficiálni dodávatelia: Simone Pérèle, NU´CLINIC – estetická medicína a dermatológia, DELIA Potraviny, zlatníctvo LORETTA, svadobný salón WEM, RUNWAY care & beauty, TAWAN thai massage centers, Fresh Garden Salads, Shine and Shine, Robert Bartolen, Fiorangelo
Mediálni partneri: Eva – hriešne dobrá, Rádio Jemné, denník Šport, auto motor a šport, Kam do mesta, tlačová agentúra SITA