Takéto plány, samozrejme, nie sú na škodu. Nemali by ste však zostať iba pri plánovaní. Ak sa chcete v novom roku naozaj dostať do formy, okrem pevnej vôle a odhodlania budete zrejme potrebovať aj športovú výbavu či kvalitnú výživu. Preto vám prinášame výber piatich kvalitných a skvele hodnotených internetových obchodov z e-shopovej platformy Shoptet. Z pohodlia domova v nich nakúpite všetko, čo budete na svoj nový štart v roku 2022 potrebovať.

TitanShop.sk: Výživové doplnky aj zdravé potraviny

Aby vám pri dosahovaní vytýčených fyzických cieľov nechýbala sila a aby ste sa vyhli zraneniam, navštívte internetový obchod s ikonickým názvom TitanShop.sk. Zjaví sa pred vami mimoriadne široká ponuka výživových doplnkov pre športovcov aj tých, ktorí chcú len zlepšiť svoju životosprávu.

Proteíny, kreatíny, aminokyseliny, karnitíny, spaľovače tukov, množstvo vitamínov, minerálov a ďalších dôležitých suplementov, ktoré si pravidelne trénované telo vyžaduje... Okrem nich tu však nakúpite aj vysokokvalitné zdravé potraviny a takisto príslušenstvo na fitnes pre mužov i ženy.

Duvlan.sk: Fitnesové zariadenie vyrobené na Slovensku

Fitnescentrá a ich prevádzku postihla pandémia azda najviac. Mnoho ľudí sa však za posledné dva roky naučilo cvičiť aj v domácom prostredí. Stačí na to iba správne náčinie, ktoré si rozhodne vyberiete v e-shope Duvlan.sk, čo je zároveň slovenský výrobca športového zariadenia.

Domáci bežecký pás či rotoped definitívne zmetú zo stola akúkoľvek výhovorku o zlom počasí. Doma si môžete zriadiť aj svoje vlastné fitko. Činky, hrazdy, lavice a ďalšie posilňovacie stroje za akciové ceny vás určite oslovia, či už chcete budovať svaly, alebo chudnúť.

Ilustračné foto
Zdroj: AdobeStock

MasimSport.sk: Oblečenie, ktoré nosí aj Petra Vlhová

Zima nie je prekážkou, prečo nešportovať aj na čerstvom vzduchu. Potrebujete iba správne funkčné oblečenie. Sortiment mimoriadne kvalitných produktov, ktoré okrem iného nosí aj naša lyžiarska hviezda Petra Vlhová, nájdete v e-shope MasimSport.sk.

Obchod ponúka funkčnú bielizeň, termobielizeň, kompletnú športovú výbavu renomovaných značiek UYN či Skinners a k tomu aj užitočné výživové doplnky. Všetok tovar je testovaný skutočnými športovcami aj samotnými majiteľmi e-shopu.

Karakoram.sk: Svetové outdoorové značky

Športové oblečenie, obuv, doplnky aj výstroj na rôzne aktivity pre dobrodružné povahy do chladných aj teplých mesiacov vám ponúka takisto obchod Karakoram.sk. Rátajte s tým, že ide opäť o produkty tej najvyššej kvality, ktoré vás rozhodne nesklamú.

Nájdete tu výber tých najlepších svetových outdoorových značiek ako Buff, Dynafit, La Sportiva, Nord Blanc, Petzl a ďalšie. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo a v tomto období aj povianočné výpredaje.

HoroSport.sk: Vybavenie pre nové dobrodružstvá

Pre tých, ktorí sa rozhodli, že v roku 2022 definitívne vystúpia zo svojej komfortnej zóny a budú aktívne vyhľadávať dobrodružstvá a nové výzvy, je tu e-shop HoroSport.sk. Ďalší skvelý športovo-outdoorový obchod, kde nájdete všetko potrebné vybavenie aj na rôzne druhy adrenalínových športov, horolezectvo, turistiku, kempovanie a mnoho ďalších produktov na aktívnejší život.

Nakúpite tu pre seba aj pre deti, ktoré môžete do svojich aktivít takisto zapojiť. Predajca garantuje najnižšie ceny a, samozrejme, vám pri výbere produktov ochotne poradí osobne i prostredníctvom užitočného blogu. Výber značiek je obrovský.

Zdravý život vás môže nakopnúť do nových výziev

Vo svojom okolí istotne nájdete ľudí, ktorí vám povedia, že po tom, čo sa naučili lepšej sebadisciplíne a životospráve, prišli na nové myšlienky, nápady a začali si plniť svoje sny. Napríklad aj tie o vlastnom podnikaní.

Ak máte chuť a odvahu v novom roku prebudovať sami seba i svoj život, môžete začať svojím malým e-shopom. Na platforme Shoptet si to vyskúšate celkom zadarmo, spoznáte prehľadný automatizovaný systém a zistíte, že to zvládnete aj sami. Ako mnoho ďalších ľudí pred vami. Veď na Shoptete dnes funguje už 29-tisíc internetových obchodov, z ktorých mnohé začínali na „zelenej lúke“.

VIAC O E-SHOPOVEJ PLATFORME SHOPTET