Jedným z najdôležitejším ukazovateľom je, si určiť koľko hostí plánujete pozvať, pretože najmä od toho závisí koncová cena. Ďalším krokom na to aby bol začiatok plánovania zahájený úspešne, treba si určiť ako dlho vopred chcete svadbu plánovať – čiže dátum kedy chcete svadbu realizovať. Niektoré, ale niektoré lukratívne dátumy a priestory sú rezervovane na niekoľko sezón vopred. Tretie najdôležitejšie rozhodnutie je samotné miesto konania. V súčasnosti sú veľmi populárne svadby v novo zrekonštruovaných kaštieľoch, niet divu veď kto by nechcel rozprávkovú svadbu na zámku. Ideálnym miestom na takúto svadbu je zrekonštruovaný kaštieľ – Hotel & Restaurant Gino Park Palace pri Považskej Bystrici.

Výhodou je, že nemusíte riešiť presuny z obradného miesta na hostinu. Všetko usporiadáte pod jednou strechou. V Hoteli Gino Park Palace sa nachádza 48 krásnych zrenovovaných izieb, takže svadobný hostia majú možnosť využiť aj ubytovanie.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Hotel Gino Park Palace

Čo sa samotnej hostiny týka je už bežné, že sa novomanželia snažia prispôsobiť hosťom s rôznymi diétami a alergiami. Zároveň je aj novodobým trendom , že je hostina vytvorená z menej typických, ale napriek tomu zdravých surovín. Dnes už sa dá krásne predísť nepríjemným prekvapeniam v svadobný deň, pretože je možné si dohodnúť ochutnávku svadobného menu.

Žijeme v dobe kedy sa ekológia skloňuje v mnohých témach, a tento nevyhnutný trend sa odráža aj do organizovania svadby. Predstavte si aj také malé rozhodnutie, ako nepoužiť balóny, lampióny alebo ohňostroj môže prírode a jej obyvateľom ušetriť mnoho problémov. Veď aj takéto jednorazové zábavky sa dajú nahradiť napríklad bublifukom alebo prskavkami.

Organizovanie svadby môže aj nemusí byť hektické, záleží len na Vás akú variantu si zvolíte. V dnešnej dobe, keď väčšinu času trávime v práci, budúci manželia doslova vyhľadávajú človeka ktorí im svadbu prichystá tak, že sa netreba takmer o nič starať. Takúto možnosť Vám ponúkame aj u nás v Hoteli Gino Park Palace, stačí zaslať formulár s pár kľúčovými informáciami a organizovanie sa môže začať.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Hotel Gino Park Palace