Na úvod niekoľko indícií, ktoré by vám mohli pomôcť uhádnuť meno politika. Samozrejme, nie je to nikto zo súčasnej politickej scény, naše indície vedú do obdobia Francúzskej revolúcie. Najskôr slúžil v armáde, bol právnikom, členom Poslaneckej snemovne, kde podporoval ultraroyalistických politikov, štátnym radcom, ministrom vnútra a vymenovali ho za vikomta. Nesporne zaujímavé je, že popri politike sa venoval aj umeniu. Bol básnikom a vytvoril niekoľko divadelných hier. Indície nepomohli? Voilá – bol to Jean-Baptiste Sylvère Gay, vikomt de Martignac.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: ST.NICOLAUS – trade, a.s.

Čo má tento politik spoločné so slovenským brandy, je teraz už celkom jasné. Martignac je názov rezaného brandy, ktoré nájdete v ponuke slovenského liehovarníckeho lídra ST.NICOLAUS. Patrí k jeho najstarším značkám a medzi Slovákmi je tento nápoj obľúbený už celé roky. A nielen na Vianoce. Aktuálne prichádza na trh v elegantnom obale a s vylepšenou receptúrou. V čom spočíva jej tajomstvo? Jej hlavnou zložkou je pravý vínny destilát špičkovej kvality, ktorý dozrieva v sudoch niekoľko mesiacov, čím nadobúda svoju plnosť a lahodnosť. Starostlivo vyberané slovenské suroviny a prírodné extrakty dodávajú nápoju Martignac jedinečnú arómu s ovocným i vanilkovým akcentom a hrozienkovou vôňou, ktoré dotvárajú atmosféru pohody vianočných sviatkov.

Nový Martignac ponúka spojenie tradície s originálnou chuťou a majstrovstvom slovenských liehovarníkov v novom exkluzívnom dizajne.

Nájdete na: http://stn-trade.sk/produkty/martignac/