A keďže fajčenie sa negatívne odráža na kvalite života nielen vás, ale aj ľudí, ktorí sa v prítomnosti fajčiarov len pohybujú, je na mieste tento stav riešiť. Odpoveďou je nosný inhalátor AntiFume.

Nosný inhalátor je 100 % prírodný produkt na báze esenciálnych olejov, ktoré ľudskému organizmu neškodia. Práve naopak, keďže obsahuje esenciálne oleje z čierneho korenia, bazalky, tabakových listov a feniklu, dokáže dokonca zlepšiť sliznicu nosnej dutiny.

Tieto prírodné oleje pôsobia takmer okamžite počas inhalácie AntiFume. Vy vďaka tomu postupne stratíte zvyk držať v ruke cigaretu, čo výrazne vplýva na závislosť. Keďže ide o prírodný produkt, nespôsobuje žiadnu inú závislosť či komplikáciu. Nosný inhalátor AntiFume si môžete zaobstarať bez lekárskeho predpisu.

Ako to celé funguje? Veľmi jednoducho. Vo chvíli, kedy dostanete chuť na cigaretu, nadýchate sa AntiFume. Ucítite zmes esenciálnych olejov a mozog dostane signál, ktorý zaženie chuť na cigaretu. Vždy, keď vás prepadne chuť zapáliť si cigaretu, sa stačí nadýchať AntiFume. Je vhodný pre všetkých, ktorí chcú postupne skončiť s fajčením, ale aj pre tých, ktorí by chceli zostať pri zdravom fajčení pomocou nosného inhalátora. Veľkou výhodou je aj to, že ho môžete použiť naozaj kdekoľvek, keďže pri ňom nehrozí ani žiadny zápach či dym.

Efektu nosného inhalátora môžeme vďačiť práve vďaka účinným látkam obsiahnutým v esenciálnych olejoch, ktoré majú významný vplyv na naše emócie, rozhodovanie. Pre najlepší efekt je preto dôležité použiť AntiFume vtedy, keď máte chuť na cigaretu. Aby ste výsledok pocítili, potrebných je najmenej 6-7 nadýchnutí z inhalátora.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: AntiFume