Pre nežnú romantičku

V jej šatníku prevládajú svetlé farby, sukne, šaty a blúzky, ktoré rada doplní nenápadným make-upom. Hodia sa jej perlové alebo perleťové šperky, ktoré vyzdvihnú jej ženskosť. Zvoliť môžete praktické napichovacie náušnice, elegantný prívesok, ale aj náhrdelník doplnený o trblietavé zirkóny.

Ilustračné foto
Zdroj: Sofia

Pre milovníčku minimalizmu

Drží sa hesla, menej je viac. Obľubuje nadčasové kúsky a vyhýba sa výrazným vzorom. Potešíte ju jednoduchým, no o to kvalitnejším zlatým šperkom. Stavte na čisté línie vhodné na každodenné nosenie. Ideálnou voľbou sú šperky bez kamienkov. Ak sa už rozhodnete pre kameň, vyberte bezfarebný zirkón alebo diamant.

Ilustračné foto
Zdroj: Sofia

Pre extravagantný živel

Je akčná, rada vyčnieva z davu a jej šaty prekypujú farbami a vzormi. Rada priťahuje pohľady výraznou manikúrou a make-upom. Zamerať sa môžete hlavne na visiace náušnice, pútavé náhrdelníky a výrazné symbolické šperky. Široký výber extravagantných a farebných modelov ponúka napríklad značka THOMAS SABO.

Ilustračné foto
Zdroj: Sofia

Univerzálny darček pre každú ženu

Klasikou v podobe setu náušníc a prívesku sa zavďačíte takmer každej žene. Pre úplnú istotu siahnite po univerzálnom dizajne s čírym kameňom či pravou bielou perlou. Ak si trúfate, zavďačiť sa jej môžete aj kameňmi v jej obľúbenej farbe.

Ilustračné foto
Zdroj: Sofia

Široký výber kvalitných šperkov nájdete v predajniach SOFIA a v e-shope www.SOFIA.sk.