Sporenie s najvyšším výnosom

Pri sporiacom účte viete, aký výnos vám prinesie. Aby sa vaše peniaze zhodnotili čo najlepšie, vyberte si sporenie s najvyšším výnosom. Urobte si porovnanie sporiacich účtov na SetriSova.sk a rýchlo zistíte, ktorá banka vám ponúkne najvýhodnejší úrok.

Sporenie pre deti

Na budúcnosť svojich detí by ste mali myslieť čo najskôr. Ani sa nenazdáte a budete potrebovať financie na ich štúdium. Kalkulačka sporenia Setrisova.sk vám ukáže, kde nájdete najvýhodnejšie sporenie pre deti.

Investovanie je beh na dlhé trate

Pokiaľ si chcete začať šetriť na dôchodok alebo predčasné splatenie hypotéky, správnou voľbou pre vás bude investovanie. Odborníci odporúčajú investovať aspoň na 5 rokov. Čím dlhšie budú vaše peniaze investované, tým viac sa môžu zhodnotiť. S investovaním je však spojené určité riziko, preto je vhodné zveriť správu vášho investičného portfólia do rúk odborníkov.

Stále populárnejším je investovanie do kryptomien. Táto investícia však so sebou prináša veľké riziko. Pri rizikovom investovaní nezabúdajte na zlaté pravidlo – investujte iba toľko, koľko vám nie je ľúto stratiť.