Až do 24. januára trvá v najrozšírenejšej sieti elektropredajní akčný výpredaj s neuveriteľnými cenami. Tovar môžete mať doma ešte dnes - stačí si ho do 17. hodiny vybrať na planeo.sk, zarezervovať si v najbližšej z 52 predajní po celom Slovensku a ešte v ten deň si svoj nákup môžete vyzdvihnúť priamo v predajni. Nechce sa vám nikam chodiť? Tovar vám PLANEO Elektro doručí aj priamo domov a to dokonca v ten istý deň, ako si ho objednáte.

              Ako funguje služba doručenia tovaru ešte dnes?

Ilustračné foto.
Zdroj: PLANEO Elektro

„Bezpečnosť a zdravie našich zákazníkov sú pre nás prvoradé. Preto sme už v minulom roku naše služby rozšírili o možnosť zarezervovať a vyzdvihnúť si tovar na predajni, alebo si ho nechať doviezť v ten istý deň. Samozrejme, za prísneho dodržiavania hygienických podmienok,“ hovorí marketingový riaditeľ spoločnosti Vitalij Fomenko.

Čo sa v PLANEO Elektro oplatí kúpiť od 11. do 24. januára?

LED televízor Sencor získate teraz výhodne na Planeo.sk
Zdroj: PLANEO Elektro

Z akčného výpredaja sme vybrali pár tipov do každej domácnosti. Napríklad LED televízor SENCOR SLE 3227 TCS s uhlopriečkou 80 cm je teraz namiesto 199 len za 119 eur.

Sušička bielizne Philco poteší každú domácnosť
Zdroj: PLANEO Elektro

Chladničky, umývačky, práčky aj sušičky, rúry a ďalší sortiment overenej značky PHILCO dostanete na PLANEO tiež za zaujímavé ceny. Na zariadení domácnosti tak teraz môžete ušetriť pekné peniaze.

Pákové espresso SAGE v akčnom výpredaji za parádnu cenu
Zdroj: PLANEO Elektro

Kávičkárov poteší správa, že aj špičkové pákové espresso značky SAGE BES875BKS s kanvičkou na mlieko so zabudovaným teplomerom je lacnejšie. Pri jeho kúpe ušetríte až 140 eur.

Vibračná brúska aj iné náradie zn.FIELDMANN teraz výhodne na Planeo.sk
Zdroj: PLANEO Elektro

Kutilovia ocenia výhodné ceny náradia značky FIELDMANN. Či už sú to brúsky, teplovzdušná pištoľ alebo maliarske potreby - ak máte v pláne renováciu, určite kliknite na planeo.sk!

Akčný výpredaj s neuveriteľnými zľavami v PLANEO Elektro má pre vás ešte oveľa viac!