My pred lúčením preferujeme vítanie a preto sme pre Vás pripravili 5 rád, ako vkročiť do nového roku pravou nohou. Poďme sa na ne spoločne pozrieť!

1. Plánovanie alebo spontánnosť? Každému vyhovuje niečo iné. Jedno je ale isté, ak si trávenie silvestrovského večera naplánujete dopredu, tak s predstihom viete, na čo sa môžete tešiť. Či už pôjde o špeciálne miesto alebo netradičné občerstvenie, myšlienka na ne Vám privodí šteklivú nedočkavosť.

2. Slávnostné menu premení obyčajné stravovanie na zážitok. Čo takto vyskúšať viacchodové gurmánske menu

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Hotel Gino Park Palace****

Vyzerá lákavo, však?

3. Nový rok, nové priateľstvá. Využite príležitosť spoznať nových ľudí účasťou na veľkolepom večierku. Spoločná zábava a atmosféra čarovného večera poskytuje ideálny priestor na nadviazanie nových kontaktov.

4. Silvestrovský večer patrí zábave. Dobrá hudba, tanec, ohňostroj a množstvo fotografií. Vyskúšajte si svoje spevácke schopnosti pri karaoke, ochutnajte netradičné miešané kokteily. Tieto zážitky Vás budú tešiť minimálne počas celého nadchádzajúceho roku.

5. Po náročnej noci si zaslúžite oddych. Kvalitným, nerušeným spánkom doplníte energiu a naštartujete nový rok v plnej sile. Keď sa ku tomu pridá ešte romantický wellness, budete sa cítiť ako znovuzrodení. Veď ako sa vraví, ako na Nový rok, tak po celý rok

Ak Vás oslovili naše rady, máme pre Vás skvelú správu. Hotel Gino Park Palace**** situovaný v čarovanom historickom kaštieli zo 17. storočia pripravil lákavé silvestrovské pobytové balíčky. Nechajte sa očariť štýlovým interiérom, vychutnajte si zážitkovú gastronómiu, rozmaznajte sa vo wellness centre a užite si silvestrovskú zábavu až do skorého rána!

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: Hotel Gino Park Palace****

Hotel Gino Park Palace**** Miesto pôžitkárov