Polícia vypátrala podľa mobilu pozíciu Spinckenovho auta, no o krátky čas mohla už len skonštatovať tragédiu. Jeho auto bolo nájdené pri moste. Podľa polície otec John Spincken (+37) vyliezol na auto, aby mohol prekonať dva a pol metra vysoký ochranný plot “proti samovrahom”, vzal oboch synov do náručia a skočil z vyše 30 m vysokého mosta ponad rieku Wanaque.


Most ponad rieku Wanaque je vysoký viac ako 30 metrov.
FOTO: facebook

Samovražda skokom do Dunaja z Mostu SNP: Právnik Richard (37) nezvládol rozhodnutie partnerky!

Jeho telo a deti našli policajti na násype pod mostom. Spincken bol vyhlásený za mŕtveho na mieste činu, ale jeho chlapci akoby zázrakom prežili! Dopadli na kríky a podrast pod mostom a boli pri vedomí, keď ich našla polícia, menší chlapček (1) mal pomliaždené pľúca a otras mozgu, starší (3) len otras mozgu. Utrpeli vážne zranenia, našťastie však neohrozujúce život, a zotavujú sa v nemocnici Regional Medical Center v St Joseph.

Na facebooku ako hrdličky, v živote to však bolo inak.
FOTO: facebook

Kráska spáchala samovraždu, vzala so sebou aj synčeka (†8): Absurdný dôvod, ktorý ju „prinútil“ skočiť!

John Spincken (37), fanatický návštevník fitnescentra, ustavične vypisoval na sociálne siete, aký je rád, že je otcom. Staršieho syna zachránil ako maličkého, keď sa chlapček dusil. Neskôr John vyhlásil, že dni, keď sa narodili synovia, boli preňho tie najkrajšie.

Medzitým sa však prihodilo, že jeho manželka Fara Araullo musela niekoľkokrát volať políciu pre domáce násilie. Údajne ju bil. Spincken dostal v roku 2003 súdny zákaz násilia, ktorý opätovne porušil. 

Muž mal firmu Autolux so službami motoristom v severnom New Jersey.

Polícia uviedla, že neregistruje žiadne predchádzajúce záznamy o tom, že by ju Spinckenova manželka volala, hoci súdne záznamy z roku 2003 vypovedajú o porušení súdneho zákazu domáceho násilia. Spinckena tiež obvinili, že neoprávnene vlastní zbrane, hoci mal kriminálnu minulosť. Bol odsúdený na 60 dní vo väzení a päť rokov podmienečne.

Na Facebook napísal Spincken naposledy v auguste, aký je "vďačný a uznanlivý”, že má dvoch synov.

V decembri 2014 písal o tom, ako zachránil život svojmu dusiacemu sa synovi. V deň, keď sa narodil jeho starší syn, napísal: "Som otec! Najlepší pocit na svete!