V ruskom meste Voronež sa odohrala kuriózna vec. Pri bežnej jazde autom mali možnosť okoloidúci šoféri a chodci vidieť niečo, z čoho behá mráz po chrbte. Na streche jedného auta bola totiž priviazaná mŕtvola muža. Telo bolo omotané v bielej plachte, z ktorej trčali len nohy v ponožkách. Desivý pohľad zneistil každého, kto mal možnosť tento "náklad" vidieť. Ľudia okamžite zalarmovali políciu, ktorá spustila vyšetrovanie. Neskôr zistili, že ide o muža ruského pôvodu menom Mikhail Sedykh († 32), ktorý zomrel v meste Možajsk.

Mikhail Sedykh (†32)
Mikhail Sedykh (†32)
Zdroj: youtube

FOTKY nájdete v galérii >>

Toho našla matka v jeho dome iba nedávno bez známok života. No prevoz na pohreb si podľa jej slov už nemohla dovoliť. Chudobná žena si nevedela rady. Telo teda omotala do plachty z postelnej bielizne a celý proces sa rozhodla urobiť na "vlastné náklady". Jej sused sa ochotne ponúkol, že všetko zabezpečí. Poskytol žene auto aj odvoz. Telo syna jej teda ochotne pomohol dať na strechu auta a jazda sa mohla začať.

Mestečko Možajsk.
Mestečko Možajsk.
Zdroj: twitter

„Chcel ho uložiť do prívesu, ale, bohužiaľ, nenašiel ho, tak ho spoločne vyhodili na strechu. V aute ani v kufri ho mať totiž nechcel," povedal rodinný príbuzný. Úmrtie Mikhaila Sedykho už vyšetruje polícia a tiež súdny lekár. Príčína smrti však zatiaľ nie je známa. Vyšetrovatelia navštívili dom, v ktorom muž žil, a pripravujú oficiálnu správu.