Leo sa živí ako Michaelov dvojník. Jacksonom je posadnutý už od detstva, a to aj napriek novej vlne obvinení z pedofílie voči spevákovi, ktoré vyvstali po premiére 4-hodinového dokumentu Leaving Neverland. Hoci má 22-ročný Argentínec za sebou 11 plastických operácií, stále nie je so svojou podobou spokojný a plánuje ďalšie.

Leonardo Blanco sa chce podobať čo najviac na kráľa popu.
Leonardo Blanco sa chce podobať čo najviac na kráľa popu.
Zdroj: Profimedia

Ďalšie FOTO nájdete v galérii článku.

Obvineniam z pedofílie čelil kráľ popu už v 90. rokoch. Tiahli sa s ním počas značnej časti jeho kariéry, vždy však všetko kategoricky odmietal a nepripúšťal vlnu. Oficiálne mu nikdy nič nedokázali, podozrenia z pedofílie však pretrvávali až do jeho smrti. Staré rany rozjatril dokumentárny film Leaving Neverland, ktorý zatiaľ nie je prístupný verejnosti, no podľa ľudí, ktorí ho videli, obsahuje nezvratné dôkazy o Jacksonovej pedofílii.

Michael Jackson
Michael Jackson
Zdroj: Getty Images

Spevák mal údajne platiť rodičom svojich obetí za mlčanie a s chlapcami spával v jednej posteli. Dokument bol údajne natoľko úprimný a otvorený, že počas premietania bol na mieste aj psychológ, ktorý bol pripravený pomôcť psychicky menej odolným divákom.

Anketa
Je podľa vás v poriadku, keď sa dá niekto preoperovať na inú osobu?
  • 11%
  • 89%

Prečítajte si aj:

Mohlo by vás zaujímať: