Výlet na africké Kapverdy sa skončil tragicky. Párik z anglického Billinghamu trávil čas so svojimi priateľmi v luxusnom hoteli Riu Palace. Paulova žena Norma († 61) po pár sekundách opustila ich spoločnosť s tým, že si potrebuje odskočiť. K svojmu mužovi sa už ale, bohužiaľ, nevrátila.

Norma Surtees († 61)
Norma Surtees († 61)
Zdroj: youtube/facebook

Do galérie vstúpite TU <<<<

"Popíjali sme pri bare drinky s priateľmi. Norma potom išla na toaletu, ale nevrátila sa. Ďalej si už len pamätám na obrovský rozruch, krik a telo mojej manželky plávajúce v bazéne." povedal zdrvený Paul (61). "Ešte stále neprebehla pitva, no spomínam si, že ked ju vyťahovali z vody, všimol som si na jej tvári zvláštnu ranu," dodal.

Hotel Riu Palace
Hotel Riu Palace
Zdroj: youtube/facebook

Telo jeho manželky bude o niekoľko dní prevezené do Anglicka, kde bude prebiehať vyšetrovanie a uskutočnená bude aj pitva, ktorá by mala smrť objasniť. Nejde však o lacný proces. Paula však podržalo mesto a aj blízki, ktorí vyzbierali na prevoz niekoľko desiatok tisíc libier. "Som v meste známy, to áno, ale nikdy by som takúto podporu nečakal. Je to dojemné.." dokončil smutný, 61-ročný vdovec.