Mnohých to možno zaskočí, no dôležité je všímať si bradu.

VIAC FOTO nájdete TU!

Anton Heraščenko, poradca ukrajinského ministra vnútra, zdieľal na Twitteri tri fotografie ruského lídra - vrátane dvoch, ktoré údajne vznikli počas nedávnej cesty na Krymskom polostrove.

Anketa
Myslíte si, že ruský prezident používa dvojníkov?

Na snímke, ktorú nájdete v našej galérii, si všimnite fotografiu, ktorá vznikla 21. februára v Moskve, na ktorej má Putin menšiu bradu a chudší krk, zatiaľ čo na zábere vyhotovenom o mesiac neskôr má výraznú dvojitú bradu. Na tretej fotografii, ktorá bola vyhotovená na ďalší deň, je šéf Kremľa zachytený s bradou o niečo vyrysovanejšou, uvádza portál New York Post.

Vďaka tomuto DETAILU rozoznáte Putinových dvojníkov! VIAC FOTO nájdete TU >>>

Preto sa Heraščenko na Twitteri pýta: „Ktorý (Putin) je podľa vás ten pravý?“ Verejné vystupovanie ruského lídra vrátane jeho prvej cesty do ukrajinského Mariupola rozvírilo špekulácie o tom že, na tieto cesty vysiela dvojníkov.

Ruský prezident Vladimir Putin v čiernomorskom prístavnom meste Sevastopol na Kryme 18. marca 2023.
Zdroj: Profimedia
VIAC FOTO nájdete TU!

Teória o Putinovom dvojníkovi sa šíri už nejaký čas. V minulosti sa objavila napríklad pri tvrdení, že Putin pôjde na operáciu spojenú s údajnou onkologickou diagnózou a v tom čase bude vládnuť práve jeho dvojník.

Na videosnímke zverejnenej v nedeľu 19. marca 2023 ruský prezident Vladimir Putin počúva miestnych obyvateľov v ich novom byte počas návštevy Mariupola na Ukrajine.
Zdroj: TASR
Vďaka tomuto DETAILU rozoznáte Putinových dvojníkov! VIAC FOTO nájdete TU >>>

Britský bulvár Daily Star priniesol aj údajné tvrdenie britských spravodajcov z MI6, ktorí mali tvrdiť, že Putin používa dvojníkov. Agenti spravodajskej služby dokonca mali uviesť, že nevedia, či je ruský prezident ešte medzi živými. „Putin je veľmi chorý, a keď zomrie, jeho smrť bude utajovaná niekoľko týždňov, ak nie mesiacov,“ tvrdili údajne pre bulvár.

Prečítajte si tiež: