Komorník, ktorý sa živí momentálne ako kvetinár priznal, že je gay. Navyše oznámil svetu, že sa bude na budúci mesiac ženiť so svojim priateľom, právnikom Grahamom Cooperom.

Bývalý komorník princeznej Diany pristúpil k svojmu rozhodnutiu len deväť mesiacov po tom, čo sa rozviedol po 32 rokoch manželstva so svojou ženou Mariou, s ktorou majú dvoch synov. Ako uviedol britský denník dailyMail jediná osoba na svete, ktorá vedela o sexuálnej orientácii komorníka bola práve princezná Diana.

Komorníkovi synovia, Alexander a Nicholas sa za svojho otca nehanbia. Naopak, chystajú sa zúčastniť aj otcovho sobáša. Svadba bývalého komorníka s právnikom bude na cirkusové motívy. Čašníci budú oblečení ako klauni a cirkusoví akrobati.

Bývalý komorník Burrell slúžil princeznej z Walesu 10 rokov a bol vnímaný verejnosťou ako jej opora. Už v roku 2002 prišiel muž z Austrálie s informáciou, že s bývalým komorníkom mal trojročný vzťah v 80. rokoch, ešte predtým ako sa oženil za Mariu. Vtedy to komorník odmietol komentovať.

Viac o kráľovskej rodine a princeznej Diane:

FOTO Zosnulú princeznú Dianu si pripomenuli veľkou výstavou: Otvorili exhibíciu pôvabu aj kiksov!

Britský princ Charles má hlavu v smútku: SMRŤ v kráľovskej rodine!

Britskí princovia William a Harry si chcú uctiť pamiatku svojej matky: Pozrite, čo vymysleli na počesť princeznej Diany

Koniec britskej kráľovskej rodiny? Korunný princ by mohol spôsobiť revolúciu v monarchii

Súperenie vojvodkyňe Kate a Lady Diany má jasnú víťazku: 5 priepastných rozdielov medzi princeznami

Malý britský princ George trpí: Na vine je nezmyselná kráľovská etiketa a tradícia!