Veselé správy z Los Angeles, kam sa manželia natrvalo presťahovali po dočasnom bývaní v Kanade, prichádzajú len pár dní po tom, čo sesternica princa Harryho, princezná Eugénia z Yorku, porodila chlapčeka.

Meghan a Harry zverejnili rozkošné FOTO vojvodkyne s bruškom: Bábo ohlásili na Valentína! >>

„Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sú nadšení, že očakávajú druhé dieťa,“ píše sa v oficiálnom vyhlásení na sociálnych sieťach. Meghan pritom pred niekoľkými mesiacmi v rozhovore pre New York Times odhalila, že o dieťa, ktoré čakala po Archiem, prišla.

VIDEO Pozrite sa, ako vyzerá obývačka Meghan: Ich druhé dieťa sa narodí do poriadneho luxusu!

Keďže druhé dieťa, ktorého pohlavie zverejnené nebolo, sa zrejme narodí v USA, bude mať automaticky americké občianstvo. Archieho pritom Meghan porodila v Británii.

Harry a Meghan sa v Los Angeles vo veľkom venujú dobročinným aktivitám a zlepšujú si tak vlastné PR.
Zdroj: instagram

Ďalšie FOTO Meghan a Harryho z LA nájdete v galérii >>

Rodina, ktorá sa neskôr v tomto roku rozrastie o ďalšieho člena, býva v super luxusnom obrovskom dome v lukratívnej štvrti Los Angeles. Vila v Montecite vyšla Harryho a Meghan na takmer 15 miliónov dolárov. Vysoký životný štýl dvojica hradí aj z obrovského honoráru, ktorý Meghan s Harrym získali za zmluvu s hudobnou platformou Spotify, pre ktorú plánujú nahrávať podcasty. Podobne sa upísali aj streamovacej službe Netflix, pre ktorú nakrútia sériu dokumentov.

VIDEO: Meghan číta Archiemu rozprávku

Harry a Meghan sa už zrejme nadobro odlúčili od britskej kráľovskej rodiny a v USA si realizujú svoj sen o samostatnosti a vlastnej zárobkovej činnosti. Harry vytrvalo pracuje na tom, aby sa z neho stala mediálna hviezda, čomu nasvedčuje aj najnovšie interview na streche poschodového autobusu.

Anketa
Čaká podľa vás Meghan chlapčeka alebo dievčatko?

Pozrite si aj: