Zatiaľ čo Kimov ľud hladoval, Čong-un sa vo svojom paláci v Pchjongjangu očividne prežieral a ničoho nemal málo. Súčasná biedna ekonomická situácia v Severnej Kórey však očividne zapríčinila, že aj inokedy nekonečne zásoby sa pomaly míňajú. Práve nedostatok jedla, ktorým Sever momentálne trpí, je jednou z možných príčin vodcovej diéty.

FOTO neuveriteľnej PREMENY DIKTÁTORA KIMA: Je o 20 kíl ľahší, vyzerá úplne inak než kedysi! >>

Možné je však aj to, že Kim má dlhodobé zdravotné problémy, v dôsledku ktorých skrátka musel nejaké kilá zhodiť.

Anketa
Koľko podľa vás Kim za posledné mesiace zhodil?

Kim podľa odhadov schudol asi 20 kg a je podozrivé, že sa tak začalo diať po jeho zhruba trojmesačnej absencii na verejnosti. Vtedy sa špekulovalo, že vodca podstúpil operáciu srdca, niektoré ázijské médiá dokonca písali o tom, že upadol do vegetatívneho stavu alebo že je mŕtvy. Minimálne poslednú verziu udalostí diktátor nakoniec poprel svojou prítomnosťou na verejnosti, hoci pri tajnostkárskej, manipulatívnej komunistickej garnitúre KĽDR jeden nikdy nevie, ako čerstvé boli zverejnené zábery.

Pozdrivé škvrny na hlave a čo zakrýva náplasťou?

Okrem straty hmotnosti médiá zaujal aj leukoplast, ktorý mal severokórejský líder nalepený na zátylku hlavy. Ani náplasťou sa mu však nepodarilo úplne zakryť niečo zelenej farby, čo pripomínalo veľkú modrinu. Žeby mal vodca nehodu? Možno niekde odpadol a udrel sa, špekuluje britský denník Daily Mail.

Možno odpadol od hladu...

Zakrýval Kim Čong-un modrinu? Ak áno, z čoho ju mal? Aké problémy má mladý diktátor?
Zdroj: Daily Mail

Toľko pracuje, až zabúda jesť

Pokračovanie nájdete na ďalšej strane >>>