Neznámy muž sa pokúsil uniesť do nedaľekého lesa iba 12-ročnú školáčku. Teraz po ňom pátra polícia. Dievča bolo akurát na ceste do školy, keď ju z ničoho nič zdrapil neznámy mladý muž a začal ju ťahať preč. Tá sa bránila, ako len mohla a po nekonečne dlhých sekundách sa útočníkovi spod rúk vyšmykla.

Únosca, ktorý ma pravdepodobne iba 18 rokov
Únosca, ktorý ma pravdepodobne iba 18 rokov
Zdroj: youtube

FOTKY páchateľa nájdete v galérii >>

Bleskovo začala utekať do bezpečia medzi ľudí, ktorých okamžite zalarmovala. Pravdepodobne 18-ročného únoscu zachytila nielen priemyselná kamera, ale aj okoloidúca náhodná žena v aute. Keď si dotyčný všimol, že ho niekto natáča na video, okamžite začal unikať preč. No neskoro. Jeho tvár už majú v rukách britské policajné zložky, ktoré po ňom pátrajú.

Polícia usilovne pracuje na tom, aby muža z videa čo najskôr identifikovala
Polícia usilovne pracuje na tom, aby muža z videa čo najskôr identifikovala
Zdroj: youtube

"Okolnosti tohto incidentu sú veľmi znepokojujúce a my potrebujeme dotyčného z videa čo najskôr identifikovať," povedal britskému denníku Mirror detektív James Entwistle. "Obeť a jej rodina sú z celej veci v šoku a my musíme pokračovať v ich podpore a, samozrejme, vo vyšetrovaní," dodal. Podľa expertov je možné, že si mladé dievča z toho, čo sa stalo, odnesie následky do konca života.