Floridský lekár, 30-ročný Alexander Ralys, bol odsúdený za znásilnenie iba 15-ročného chlapca. Podľa Daily Mailu mal byť mladík jeho kamarát z detstva.

Zvrhlý lekár sa o znásilnenie pokúsil už oveľa skôr. Mladému chlapcovi mal ešte v minulosti púšťať porno.

Dom, v ktorom sa zvrhlík pokúsil chlapca znásilniť.
Zdroj: Reprophoto / Youtube

V osudný deň bol "pán doktor“ u chlapca doma. Podľa jeho výpovede si obaja ľahli na poschodovú posteľ. Zrazu sa zvrhlý lekár ku chlapcovi pritúlil a stiahol mu spodné prádlo. Chlapec pohlavný styk odmietal, a tak si Ralys sadol na jeho hruď a chcel, aby ho uspokojoval. To však uvideli náhodní okoloidúci, ktorým sa naskytol hrôzostrašný pohľad cez okno do domu a okamžite zalarmovali políciu.

Pred súdom sa mladík priznal, že Ralys ho mal sexuálne obťažovať už viackrát. Ten ako výhovorku použil dosť chabý argument a mužom zákona tvrdil, že sa chcel s chlapcom iba maznať, pretože sa cíti byť osamelý a to ostatné prišlo samo od seba. 

Obvinený je zo sexuálneho zneužitia osoby mladšej ako 18 rokov a svoj trest si najprv odpykával vo väznici v okrese Volusia Country na Floride. V piatok mu však sudca vypísal kauciu na 15-tisíc dolárov, ktorú Ralys zaplatil, a tak bol prepustený na slobodu.

Prečítajte si tiež: