Bývalý osvetľovač ošiaľu podľahol, keď z chamtivosti súhlasil s nafingovanými paparazzo fotkami. Za nechutné priživenie sa na dcérinej sláve sa pred niekoľkými dňami verejne ospravedlnil, no keďže mu za to vo vrecku pristála ďalšia krásna výplata, o úprimnosti si dovolíme pochybovať.

Thomas Markle st. (73) bol hosťom v britskej relácii Good Morning Britain, kde televízii ITV poskytol naozaj netradičné interview. Za to, že takýmto spôsobom exkluzívne zverejnil informácie o súkromných rozhovoroch s princom Harrym či svojou dcérou, inkasoval krásnych 7,5 tisíca libier, v prepočte 8,5 tis. eur.

Princ Harry a Meghan Markle
Princ Harry a Meghan Markle
Zdroj: Getty Images

Podľa moderátora relácie Piersa Morgana však Markleovým motívom neboli peniaze, pretože podobné ponuky už dostal aj z USA a odmietol ich. „Finančne boli značne zaujímavejšie než tá naša, no pán Markle si zvolil britskú reláciu. Chcel šancu, aby mohol Britom predostrieť svoju verziu príbehu.“

Najhorší však na celej veci možno ani nie je honorár, ale skutočnosť, že Meghanin otec o svojom rozhodnutí vystúpiť pred kamerou dopredu neinformoval ani vojvodkyňu, a ani princa Harryho. Kensingtonský palác nemal o jeho zámeroch ani potuchy, čo určite neveští nič dobré – a za rozhodnutie zverejniť bez opýtania sa časť Harryho súkromia sa Markleovi určite nikto z kráľovskej rodiny nepoďakuje.

„Dúfam, že som nikoho neurazil a že ma kráľovská rodina pochopí.“

Čo všetky Markle prezradil sa dočítate v nasledujúcom článku:

VIDEO: Rozhovor s otcom Meghan Markle: