Podľa miestnych bola žena na pokraji svojich síl a zúfalá, pretože doma porodila už v poradí piate dieťa. Zlá finančná situácia ju napokon priviedla k hroznému činu. Zobrala jedno zo svojich starších detí, nasadla na motorku a novorodenca pohodila vedľa odpadkov. Všetko zaznamenala kamera, na základe čoho bolo možné ženu vypátrať a identifikovať.

Záber z priemyselnej kamery na krkavčiu matku.
Záber z priemyselnej kamery na krkavčiu matku.
Zdroj: youtube

FOTKY z celého incidentu nájdete v galérii >>

Malé dieťatko ležalo medzi odpadkami asi 4 hodiny. Našťastie ho objavili smetiari. Chlapčeka bleskovo odviezli do nemocnice, kde ho dali do stabilizovaného stavu. Polícia matku vypátrala po niekoľkých hodinách. Našli ju doma vo veľmi zlom zdravotnom stave. Po pôrode krvácala a mala bolestivé kŕče. Vzali ju preto do nemocnice, kde sama priznala, že dieťa opustila.

Žena odhodila novorodenca do odpadkov.
Žena odhodila novorodenca do odpadkov.
Zdroj: youtube

 

"Môj muž je vodič v inej provincii, zarobí tam veľmi málo penazí, a to nestačí pre tak veľkú rodinu. Porodila som sama na toalete a potom som chlapca odniesla preč. Nemala som v úmysle ho zabiť. Chcela som len, aby ho niekto našiel a postaral sa o neho. Ľutujem, čo som urobila," prezradila chudobná žena miestnej polícii. Tá ju však aj napriek dojímavej obhajobe obvinila z činu opustenia dieťaťa.

Viac na Pluska.sk: