Nový rok odštartoval smutnou správou pre rodiny troch mladých ľudí, ktorí prišli o život pri požiari rodinného domu v meste Kirton v Lincolnshire. Dôvodom požiaru však nebola banálna nehoda, ale priamy zámer zabíjať.

Viac fotografií nájdete v galérii článku.

Jay Edmundsová (27) a Billy Hick (24) tvorili ešte pred rokom dokonalý pár. Podľa slov ich blízkeho priateľa sa mladí ľudia milovali dlhé roky a tvorili nadmierne spokojnú dvojicu. Všetko sa však zmenilo uplynulý rok v januári, kedy sa dvojica rozhodla v pokoji svoju spoločnú cestu životom ukončiť.

Obaja však ostali naďalej skvelými priateľmi, aj keď si každý z nich našiel nového partnera. Vo svojom voľnom čase sa naďalej stretávali v spoločnosti priateľov alebo si zabehli na drink či kávu len tak pokecať.

Jay Edmundsová (vľavo) a Billy Hick (vpravo).
Jay Edmundsová (vľavo) a Billy Hick (vpravo).
Zdroj: youtube

Všetko sa však začalo meniť už v priebehu decembra, keď Billyho tesne pred Vianocami opustila posledná partnerka. V tom istom roku prišiel mladý muž aj o svojho milovaného otca, čo jeho psychickému stavu v období lásky a pokoja rozhodne neprospelo. Billy sa rozhodol, že svoje šťastie skúsi znova u svojej stratenej lásky Jay, ktorá mu v ťažkých chvíľach veľmi chýbala. Všetko by bolo v poriadku a možno by si mladí ľudia k sebe znova našli cestu, no Jay sa vo svojom živote posunula ďalej a po jej boku sa objavil nový muž.

Fotografia domu, v ktorom sa tragédia odohrala.
Fotografia domu, v ktorom sa tragédia odohrala.
Zdroj: youtube

Billyho táto rana zasiahla natoľko, že v jeho hlave nastal skrat, čoho následkom vzal život nielen sebe, ale aj jeho láske s novým partnerom. Počas silvestrovskej noci pribehol k domu, v ktorom žila mladá žena, a v ruke niesol nádobu s benzínom. Podľa svedkov pred tým, než vbehol do domu, kričal na Jay, že pokiaľ ju nemôže mať on, nebude ju mať už nikto. Chvíľu na to už bol dom mladej ženy v plameňoch. Z miesta sa podarilo uniknúť dvom osobám, no trojica z milostného trojuholníku uniknúť nestihla.

VIDEO: Z rodinného domu ostali len trosky:

Napriek tomu, že na miesto nešťastia dorazili hasiči a šíriaci sa oheň sa im podarilo dostať pod kontrolu, v troskách našli už len obhorené ostatky, ktoré nebolo možné identifikovať. Telá obetí boli prevezené a po preskúmaní zhody so zubnými kartami sa im podarilo identifikovať ako Jay Edmundsovú (27), Billyho Hicksa (24) a 32-ročného muža, ktorého meno nebolo zverejnené.