Muža bodol do chrbta 25. júla 2022 v dome v Chelmsforde. Malo ísť o "zločin z lásky", píše portál tvnoviny.sk

>> FOTO SLOVÁKA, KTORÝ VRAŽDIL V BRITÁNII, NÁJDETE TU <<

Hečko zabíjal kvôli bývalej priateľke Stephanie Breameovovej, ktorá po ukončení ich vzťahu začala nový vzťah s Adrianom Ellingfordom, ktorý mal toho času manželku a dve deti. Ten sa v osudné ráno zobudil s tým, že pravdepodobne je niekto v dome. Mal pravdu. Bol to práve Hečko, ktorý vzal z kuchyne nôž a zapichol ho do svojho soka tak silno, že zlomil rúčku. Ellingford bol na mieste mŕtvy.

Hečko sa na miesto činu o niekoľko hodín vrátil, tentokrát aj s fľašou brandy. Dom už ale strážili policajti. Tým povedal, že vie, čo sa stalo. Počas rozhovoru sa usmieval, pil a policajtov presviedčal, že bez jeho pomoci prípad nikdy neobjasnia. Keď neskôr začal byť agresívny, policajti ho zatkli.

„Po tom, ako začal byť konfrontačný, bol zatknutý. Počas zadržania sme ho identifikovali ako hlavného podozrivého,“ uviedla polícia. Keď však začal rozprávať detaily prípadu, ktoré pochopiteľne nemal odkiaľ vedieť, polícia ho obvinila z vraždy. Súd ho poslal do väzenia na doživotie s tým, že si musí odsedieť minimálne 26 rokov. Potom má právo požiadať o podmienečné prepustenie.

Prečítajte si tiež: