Viac FOTO talentovanej Emily nájdete TU!

Jediné video úplne prevrátilo život 52-ročnej bezdomovkyne Emily. Po tom, ako sa jej operná ária od Pucciniho objavila na internete, sa z nenápadnej ženy so smutným osudom stal svetový fenomén. Jej nahrávku z metra zverejnil policajt na verejnej stránke. Vtedy netušil, ako veľmi zmení tejto žene život. Netrvalo dlho a o jej talente vedel celý svet.

Jeden z najznámejších hudobných producentov Joel Diamond, ktorý stojí aj za kariérou Davida Hasselhoffa, ponúkol talentovanej žene lukratívnu spoluprácu. „Vlastne som jej navrhol obchodnú ponuku a ani ju nepoznám,“ povedal Diamond, generálny riaditeľ a prezident spoločnosti Silver Blue Records spoločnosti Good Morning America. „Nikdy vo svojom živote som nič podobné neurobil. Je to šialené," uviedol pre denník Daily Mail.

Jediné video prevrátilo 52-ročnej bezdomovkyni Emily na ruby. Po tom, ako sa jej operná ária od Pucciniho objavila na internete, sa z nenápadnej ženy so smutným osudom stal svetový fenomén.
Jediné video prevrátilo 52-ročnej bezdomovkyni Emily na ruby. Po tom, ako sa jej operná ária od Pucciniho objavila na internete, sa z nenápadnej ženy so smutným osudom stal svetový fenomén.
Zdroj: youtube/twitter

Nebol však zďaleka jediný, koho zasiahol osud životom skúšanej ženy. Na stránke GoFundMe, ktorá je známa tým, že pomáha vytvárať finančné zbierky pre ľudí v núdzi, sa podarilo vyzbierať 72-tisíc dolárov, ktoré by mali Emily pomôcť dostať sa z ulice.

Emily Zamourka sa presťahovala z Ruska do USA pred 24 rokmi a skončila na ulici, keď mala vážne zdravotné problémy a nezvládala platiť účty za lieky a lekárov. Umelkyňa, ktorá do tej doby vyučovala hru na klavír a husle, si musela nájsť ďalšie práce, aby stačila splácať svoje dlhy. Najhoršie obdobie pre ňu začalo pred dvoma rokmi, keď jej neznámy výtržník zničil na ulici husle, ktorými si privyrábala na život.

Prečítajte si aj: