Viac FOTO Virginie nájdete TU!

Virginia Robertsová (35) mala údajne len 15 rokov, keď ju ako masérku najala "madam" Jeffreyho Epsteina - Ghislaine Maxwellová. Od tej doby ostala v akomsi zvláštnom vlastníctve deviantného miliardára a jeho chúťky napĺňala ako sexuálna otrokyňa. Keď mala 17 rokov, do jej repertoáru pribudol aj ďalší významný muž, ktorému musela sexuálne poslúžiť.

Princovi kládla otázky moderátorka Emily Maitlis (49).
Princovi kládla otázky moderátorka Emily Maitlis (49).
Zdroj: BBC / Ferrari / Profimedia

V pondelok 2. decembra 2019 opísala Virginia najhoršie chvíle svojho života, keď v programe Panorama stanice BBC rozpovedala podrobnosti o nechutnom sexe s britským princom Andrewom. K tomu ju mala prinútiť práve Maxwellová, ktorá jej v ten večer prikázala, aby urobila princa šťastným a potešila ho rovnako ako Jeffreyho. Virginia v rozhovore opísala sex s Andrewom ako nechutný. Celý pohlavný akt vraj netrval príliš dlho a Andrew sa v jej spoločnosti ani nezdržal. Po sexe poďakoval a odišiel preč. Virginia ostala sedieť na posteli sama, vystrašená, zahanbená a pošpinená. "Bola som týraná členom kráľovskej rodiny," uviedla pre BBC.

Všetky obvinenia princ Andrew aj Ghislaine Maxwellová odmietajú a Virginiu označujú za klamárku. Tentokrát sa ale okrem výpovede objavili aj nové, omnoho zaujímavejšie dôkazy. Denník Daily mail v najnovšom príspevku zverejnil emailovú komunikáciu Andrewa s Ghislaine z roku 2015, v ktorom ju žiadal o informácie. „Dajte mi vedieť, kedy môžeme hovoriť. Mám niekoľko konkrétnych otázok, ktoré sa vás chcem opýtať na Virginiu Robertsovú,“ napísal Andrew prostredníctvom e-mailu Maxwellovej. "Mám nejaké informácie. Zavolaj mi, keď budeš môcť,"odpovedala mu Ghislaine.

Proces so zneužitými ženami pokračuje aj po Epsteinovej smrti. Uvidíme, aké slávne mená ešte vyplávajú na povrch.
Proces so zneužitými ženami pokračuje aj po Epsteinovej smrti. Uvidíme, aké slávne mená ešte vyplávajú na povrch.
Zdroj: Profimedia

Táto komunikácia prebehla po tom, ako Robertsová pred súdom na Floride tvrdila, že bola princom Andrewom sexuálne zneužitá, keď mala 17 rokov. Jej tvrdenie však sudca v roku 2015 vyhlásil za neopodstatnené a nedôstojné. Robertsová sa napriek tomu nevzdáva a tvrdí, že britský princ, ktorý sa kvôli kauze musel vzdať svojich povinností, sa s ňou vyspal celkom trikrát. K pohlavnému styku malo dôjsť v Londýne, v Epsteinovej rezidencii aj na súkromnom ostrove v Karibiku.

Okrem Robertsovej sa do škandálu opreli aj ďalšie obete. Päť z nich dokonca tvrdí, že princ Andrew bol svedkom ich sexuálneho zneužívania Epsteinom a žiadajú, aby vypovedal pred súdom a pomohol im dokázať pravdu. Buckinghamský palác však všetky tvrdenia popiera a označuje ich za kategoricky nepravdivé.