FOTO mladej modelky nájdete v galérii >>>

Nie je žiadnym tajomstvom, že princ Harry bol za mlada poriadny záletník. Bujaré večierky, krásne ženy a množstvo alkoholu boli jeho rutinou.  Do laty ho dala až bývalá herečka Meghan Markle, vďaka ktorej prestal piť a dokonca aj fajčiť. Čo však Meghan netušila, počas toho ako flirtovali mal Harry podľa britského denníka The Sun pripravené pre každý prípad aj zadné dvierka.

Modelka Sarah Ann Macklin
Modelka Sarah Ann Macklin
Zdroj: Instagram

VIDEO: Harry sa teší z narodenia syna Archieho

A nie u hocikoho! Hlavu mu poriadne zamotala aj krásna modelka Sarah Ann Macklin, ktorá fotí pre svetové módne značky. Dvojica sa zoznámila na jednom večierku, na ktorom si od nej Harry vypýtal číslo a bombardoval ju správami. „Stretli sa na súkromnej párty, ale iba spolu flirtovali, nič viac,“povedala pre denník Angela Levin.

Harry sa v tom čase vraj viazať nechcel a krásna modelka jeho presným opakom. Nepila, nefajčila, nevymetala jeden večierok za druhým. Práve preto sa vraj tento krátky flirt medzi nimi skončil.

Meghan Markle, princ Harry, Archie Harrison
Meghan Markle, princ Harry, Archie Harrison
Zdroj: Profimedia.sk

V tom už prišla na rad Meghan, ktorá si ho udržala až doteraz. Kráľovskému páru sa len prednedávnom narodil syn Arhie, a vyzerá to tak, že Harryho bujaré večierky sú už dávno minulosťou.

Viac na Pluska.sk: