Ako sa dalo čakať, aj tentoraz je debata so 73-ročným bývalým osvetľovačom plná bombastických informácií. Okrem iných vecí prezradil aj to, že Meghan mu zatrhla príhovor na svadbe, čo ho vraj veľmi zabolelo.

„Povedala mi, že na také veci nebudeš čas,“ zdôveril sa médiám Markle, ktorý žije v Mexiku a so svojou dcérou už dlhšie nie je v kontakte. Špekuluje sa však, že 37-ročná vojvodkyňa zo Sussexu by ho mala v najbližšej dobe navštíviť...

Navštívi prominentný pár kráľovskej rodiny Meghaninho otca? Ťažko povedať, či na niečo také ešte vôbec majú Meghan s Harrym chuť.
Navštívi prominentný pár kráľovskej rodiny Meghaninho otca? Ťažko povedať, či na niečo také ešte vôbec majú Meghan s Harrym chuť.
Zdroj: Profimedia.sk

Zavesil som princovi

Markle pre Mail Online odhalil, že s Harrym a Meghan si pred zverejnením vzťahu britského princa a americkej herečky často telefonoval. Raz sa Harryho narovinu spýtal, čo má robiť, keď sa médiá o dvojici dozvedia.

„Za každú cenu sa im vyhýbajte, inak to skončí slzami. Zožerú Vás zaživa,“ poradil Markleovi staršiemu skúsený Harry.

„A mal úplnú pravdu...“ vzdychne si pri rozhovore Meghanin otec.

„Harry mi potom, keď sa prevalila tá kauza s paparazzo fotkami, telefonoval a pýtal sa, či to bolo dohodnuté. Klamal som mu. Potom, keď som bol v nemocnici po infarkte, mi volal opäť. Povedal: ´Ak by ste ma počúvali, toto by sa nikdy nestalo.´Ja som mu odpovedal, že: ´Možno by bolo pre vás lepšie, ak by som zomrel. Potom by ste sa mohli aspoň tváriť, že ste smutní.´“

„No, a potom som zavesil...“zosumarizoval Markle, ktorý uznáva, že Harry bol počas kritiky v práve, ale volal vraj v naozaj nevhodný čas, počas poooperačného zotavovania sa. „Bolo to od neho neslušné,“ mračí sa úhlavný nepriateľ Kensingtonského paláca.

Meghan svojho otca kedysi zbožňovala, ale aký má na neho názor dnes – to vie len ona. A Harry.
Meghan svojho otca kedysi zbožňovala, ale aký má na neho názor dnes – to vie len ona. A Harry.
Zdroj: profimedia

Mám dosť, končím

Ten sa, ako už býva v prípade kráľovskej rodiny zvykom, k interview nevyjadril. Meghanin otec však dal v rozhovore jasne najavo, že celú monarchiu má takpovediac „v paži“. „Nehnevám sa na Harryho a ani Meghan, aj keď mi veľmi ublížila. Prajem im však len to najlepšie. Ale pokiaľ ide o zvyšok rodiny, se*iem na nich. Ja som skončil.“

Nuž, minimálne s poslednou vetou Marklea sa dá plne súhlasiť. Ak sa to ešte nestalo, po takomto vyjadrení si už u Alžbety ani neškrtne. A u Meghan zrejme takisto.

Anketa
Myslíte si, že toto interview otca Meghan bolo naozaj posledné?
  • 10%
  • 90%

Viac na Pluska.sk: