Viac FOTO nájdete TU!

Na sociálnych sieťach sa v uplynulých dňoch objavilo video tehotnej ženy Karen, ktorá aktuálne bojuje v nemocnici s koronavírusom. Ten v jej tele spôsobil obojstranný zápal pľúc. Jej zdravotný stav je o to vážnejší, že Karen je v siedmom mesiaci tehotenstva. Okrem strachu o svoj život tak zvádza aj boj o záchranu svojho nenarodeného synčeka.

Karen Mannering
Karen Mannering
Zdroj: twitter

Jej video z nemocničného lôžka v sebe nesie silný odkaz. Upriamuje pozornosť na to, že aj tehotné ženy sú pri koronavíruse rizikové a prosí ľudí, aby poslúchli nariadenia a ostali radšej doma. "Teraz som v nemocnici od soboty a dnes je streda. Mám obojstranný zápal pľúc. Bojujem za seba a moje dieťa. Mám doma tri deti a manžela, ktorých nevidím. Neviem, odkiaľ som sa nakazila, ale som veľmi chorá," začína svoje posolstvo 39-ročná žena.

Jej video si pozrelo viac ako 25-tisíc ľudí z celého sveta a ďalších 4-tisíc ho zdieľalo ďalej, aby šírili jej posolstvo. "Hovorím ti to teraz, ak chceš navštíviť svojich priateľov na hlúpom pive niekde na pláži, pretože je pekné počasie, vyjdeš z domu, nakazíš sa a niekoho zo svojich blízkych tým zabiješ. Prestaň chodiť von a počúvaj nášho premiéra Johnsona," vyzvala vo svojom videu.

Mohlo by vás zaujímať: