Pozadu neostal ani Drucker

Posledné trestné oznámenie podal líder Dobrej voľby len pred pár dňami a čoho sa týkalo? Spomínate si na nedávnu kauzu Lukáša Kyselicu? Druckera zaujali výroky premiéra Matoviča o tom, že tajné zložky chceli rozvrátiť hnutie OľaNO.  Tieto obvinenia sa mu zdali natoľko vážne, že sa rozhodol podať trestné oznámenie na neznámeho páchateľa.

"Jeho tvrdenia, že išlo o politické zneužitie tajných služieb mi prišli natoľko závažné, že som sa rozhodol podať trestné oznámenie na neznámych páchateľov," vyjadril sa Drucker pre redakciu Plus JEDEN DEŇ s tým, že nestačí len rozprávať, ale treba aj konať.  Z Generálnej prokuratúry dostal informáciu, že to bolo postúpené Krajskej prokuratúre. Na ďalšie informácie ešte čaká. 

Tomáš Drucker však nelenil ani v úlohe ministra zdravotníctva a v súvilosti s jeho rezortom podal asi 11 trestných oznámení. "Podal som trestné oznámenia na  pána Miškoviča, v súvislosti so súčasným vicepremiérom Holým aj na Záchranky, aj v súvislosti s dianím vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni, aj v súvislosti so Slovenskou zdravotníckou univerzitou, Úradom verejného zdravotníctva atď.," povedal. 

Zároveň potvrdil, že väčšina bola odmietnutá. Podľa jeho názoru neprávom.

Anketa
Mysli apoltitici podávanie trestných oznámení vážne, alebo im ide o pozornosť médií?