Manželstvo Barrieho Drewitta-Barlowa a jeho druha Tonyho patrí v Spojenom kráľovstve k tým najznámejším. Homosexuálna dvojica sa totiž stala prvou, ktorej bolo umožnené stať sa rodičmi. Dvojčatá Saffron a Aspen im k popularite pomohli až natoľko, že sa hodnota páru vyšplhala na niekoľko miliónov libier. Aj keď majú dnes dievča a chlapec 20 rokov, ich sláva neklesla, práve naopak. 

Zdá sa, že si pozornosť médií a ľudí ešte dosť dlho udržia. Po 32-rokoch manželstva, ktoré bolo obomi označované za pravú lásku a niečo neskutočne nádherné, sa totiž dvojica rozhodla rozviesť. Na tom by nebolo nič nezvyčajné, ak by dôvodom nebol milenecký pomer s mladým chlapcom, s ktorým kedysi tvorila pár ich dcéra Saffron. ,,S Tonym sme sa zo zamilovaných ľudí zmenili na priateľov,'' vyjadril sa Barrie.

Nezvyčajná rodinka si pred 15 rokmi užívala pozornosť celého sveta.
Nezvyčajná rodinka si pred 15 rokmi užívala pozornosť celého sveta.
Zdroj: wikimedia

50-ročný muž dnes tvorí pár s 25-ročným Scottom. Podľa jeho slov nejde o nič nezvyčajné, práve naopak. ,,Saffron a Scott sa rozišli pred niekoľkými mesiacmi a toto bolo absolútne nečakané,'' priznal ďalej Barrie. Deti sú vraj s touto situáciou absolútne v poriadku. ,,Ocko má nového parťáka a namiesto toho sme jedna veľká rodina,'' dodal. To, že Saffron je tiež nad vecou, potvrdila tým, že by novému páru chcela darovať vajíčka, aby sa im podarilo mať ďalšie dieťa.