Mladícky imidž niečo stojí! Svoje o tom vie aj novozvolený francúzsky prezident, ktorý za tri mesiace vo svojom úrade stihol pomíňať peknú sumičku peňazí. Ako informoval francúzsky Le Point, líder centristov využíval služby tajomnej vizážistky.

Ako píše britský Daily Telegraph, istá Natacha M. vystavila prezidentovi dva účty – jeden na sumu 10-tisíc eur a druhý na 16-tisíc, čo pobúrilo širokú verejnosť!

Prvá dáma v Salzburgu: Brigitte, kratšiu sukňu nemáš?

Elyzejský palác to bránil „Zavolali sme dodávateľa na urgentný pohovor,“ znelo stanovisko. Macronovi ľudia ešte dodali, že tajomná vizážistka už s prezidentom spolupracovala aj v minulosti, hlavne počas jeho kampane.

Ozvali sa aj kritici, ktorých prezidentovo rozhadzovanie poriadne nahnevalo. Denník Daily Mail citoval zdroj z opozičnej strany Republikánov, ktorý ho nazval „márnivým prezidentom". „V čase, keď chce začať robiť škrty v pracovných miestach, nepozerá na to, koľké tisíce míňa na seba. Vyzerá to, že len chce zakryť svoju pravú tvár. Bolo by zaujímavé zistiť, či toľko mejkapu používa aj prvá dáma Brigitte,“ povedal.

Anketa

Je podľa vás normálne, aby prezident minul tak šialenú cenu na mejkap?

Prečo nie? Veď musí vyzerať dobre, reprezentuje! 50% Nie, v žiadnom prípade! To je priveľa 50%Celkový počet hlasujúcich: 2

Elyzejský palác všetkých upokojil, že v budúcnosti sa tieto účty radikálne znížia . Poukázal aj na fakt, že aj jeho predchodcovia mali poriadne mastné účty. Nicolas Sarkozy míňal na svoj výzor 8-tisíc mesačne a poloplešatý Hollande platil 10-tisíc eur len svojmu holičovi.

Škandál zažehnaný? Macron pre svoju Brigitte vyboxoval špeciálnu úlohu. Bude to však mať jeden háčik!

Pre Macrona je to veľká rana. Len pred pár dňami inštitút Elabe zverejnil prieskum. Z neho vyplynulo, že až tretina Francúzov je z jeho „prezidentovania“ sklamaná.