Viac FOTO nájdete TU!

Profesionálny boxer Alain B. (29) má podľa českej polície na svedomí surovú a neľútostnú vraždu, pri ktorej kladivom ubil náhodnú obeť pri odľahlých garážach v Černovičkách. Po nevinnej obeti ostala podľa českého blesku zlomená mamička, známa česká moderátorka, aj snúbenica, ktorá sa mala za 27-ročného muža v septembri vydať.

"Vyšinutý a zdrogovaný primitív mal pri odľahlých garážach v Černovičkách ubiť kladivom mladého muža († 27). Nevinný muž si práve upratoval auto pred víkendovým výjazdom. Vrah potom auto aj s mŕtvym telom zapálil," uvádza Blesk.cz. "Ten chlapec za nič nemohol. Pre každého by sa rozdal. Bol taký dobrý... A stretne takú mr * ku," uviedlo na sociálnej sieti dievča, ktoré sa poznalo s obeťou krvavého činu už od základnej školy.

"V zlý čas, na zlom mieste. Je to hrozné, bol to mladý chlapec, toto si nezaslúžil, býval tu s priateľkou, mali sa brať. Nehnevajte sa, nemôžem o tom ani hovoriť, všetkých nás to tu vzalo," opísal sused obete , ktorý si neželal byť menovaný, pre spravodajský portál brnan.cz

Zdroj: facebook

Po krvavej masakre sa dal neľútostný vrah na útek. V posledných hodinách pred zadržaním porušil sfetovaný boxer zákon podľa informácií českého Blesku až päťkrát. "Ukradol osobné autá a motocykel. Vedľa majetkových sa však dopustil aj násilných skutkov," uviedol policajt Pavel Šváb. Podľa slov ľudí, ktorí boxera poznali osobne, sa muž pravdepodobne pomiatol vplyvom fetu, dopingu a možno aj rán do hlavy. Za brutálny čin mu hrozí doživotie. "Bol to dobrý chlapec, ale potom si našiel babu, čo išla v pervitíne. Ona išla na liečenie a on do toho spadol," povedal pre Blesk.cz známy boxera. "Pokiaľ však urobil to, čo sa hovorí, tak nech zhnije v base. Je to netvor," dodal.

Anketa
Myslíte si, že by mal boxer dostať za brutálnu vraždu doživotie?

Otrasná tragédia zasiahla rodinu zavraždeného muža v plnej sile. Muž bol jediným synom moderátorky, ktorá len v zime pochovala svojho milovaného manžela, ktorý podľahol koronavírusu. Zdrvená je aj jeho snúbenica, ktorá sa už o pár týždňov mala stať jeho manželkou.

Agresívny vrah sa angažoval aj v politickom hnutí

"Alain sa prezentuje ako profesionálny boxer, predtým aj futbalista. Podľa všetkého bol vždy výbušnej povahy, v posledných rokoch sa ale snažil usadiť a viesť rodinný život. Bolo ho tiež vidieť na fotografiách brnenského politického hnutia Slušní ľudia. Predseda slušných ľudí Zdeněk Pernica uviedol, ze Alain B. nikdy nebol členom hnutia. Pred 4 rokmi pomáhal s volebnou kampaňou a asi štyrikrát bol s členmi hnutia na zasadnutí brnenského zastupiteľstva," uvadza spravodajský portál brnan.cz.

Zdroj: facebook

Polícia dnes Alaina B. v putách predviedla pred brnenský súd, podľa všetkého bude prepravený do väznice Brno. "Muž len v posledných hodinách pred zadržaním prekročil zákon hneď päťkrát. Odcudzil osobné automobily a motocykel. Popri majetkových to boli aj násilné skutky. Kriminalisti muža podozrievajú z ďalšieho možného závažného násilného konania. Vyhodnocujú a preverujú ďalšie získané informácie, "povedal už skôr policajný hovorca Pavel Šváb.

Prečítajte si tiež: