Zatiaľ čo verejnosť žila v sladkej nevedomosti a predstave, že u Gatesovcov sa za uplynulé roky nič zaujímavé nestalo, Melinda sa snažila s Billom potichu rozviesť. S rozvodovými právnikmi sa prvýkrát stretla už v roku 2019, nie je teda prekvapivé, že keď dvojica pred nedávnom ohlásila koniec vzťahu, všetko už mali do bodky dohodnuté.

FOTO Gatesa s odsúdeným pedofilom Epsteinom nájdete v galérii >>

Epsteinovi po výlete v Disneylande zaspalo v náručí malé dievča. Jeffrey ju na fotografii objíma a pravú ruku má položenú na jej stehne.
Zdroj: reprofoto Daily Mail

Melinda, napríklad, od manžela nechce žiadne prídavky na deti a hoci nemali predmanželskú zmluvu, v súkromí a bez akéhokoľvek povyku si rozdedili astronomické 130-miliardové imanie.

Ešte zaujímavejšie je však to, že rozvod začala Gatesová riešiť v čase, keď sa prevalilo, že jej milovaný Bill sa potajme stretával s pedofilným a zvráteným americkým finančníkom Jeffreym Epsteinom († 66), ktorý v roku 2019 spáchal za mrežami samovraždu. Epstein mal kontakty na plejádu vplyvných osobností, od celebrít až po politikov.

Paparazzi prichytili Epsteina, vľavo, spolu s princom Andrewom v Central Parku v New Yorku.
Zdroj: Internet

Pre svojich hostí organizoval orgie s neplnoletými dievčatami, ktoré mu zháňali jeho „pasáčky“ pod prísľubom dobrého zárobku za masáže.

VIDEO: Epstein sa kamošil aj s Donaldom Trumpom

Epstein mal priateľov na najvyšších miestach, poznal sa, napríklad, aj s Trumpom a Melaniou.
Zdroj: Getty

Bill Gates sa s Epsteinom kamarátil aj po tom, čo Jeffreyho za tieto nechutnosti prvýkrát odsúdili, hoci trest bol až mierne smiešny. Melinde sa manželove výlety s týmto kriminálnikom vôbec nepáčili, Bill však ďalej s Epsteinom lietal v „Lolita Exprese“, ako prezývali jeho súkromné lietadlo, kde sa taktiež konali orgie.

Lietadlo Epsteina Lolita Express je odstavené na letisku v Gruzínsku.
Zdroj: Reprofoto Dailymail/Youtube

Keď denník New York Times v roku 2019 informoval o tom, že Gates sa s Epsteinom nielenže stretáva, ale raz dokonca zostal do noci v jeho newyorskom dome, kde sa dialo množstvo z Epsteinovým perverzností, Melinda mala dosť. Žeby vedela o niečom, čo Bill spáchal a čo ich manželstvo „nenapraviteľne poškodilo“ – ako to napísala medzi dôvody rozpadu ich zväzku v oficiálnych dokumentoch?

Ghislaine Maxwellovú, bývalú priateľku už zosnulého amerického finančníka Jeffreyho Epsteina, zadržali na základe obvinení z toho, že svojmu expriateľovi pomáhala v sexuálnom zneužívaní maloletých.
Zdroj: Jim James

Ktovie, kde je pravda. Gates dodnes tvrdí, že s Epsteinom riešili filantropiu, keďže obaja založili nadácie na pomoc ľuďom v núdzi. Isté však je, že Melinde sa akýkoľvek kontakt Billa s Jeffreym nepáčil. Ak aj nestálo za ich rozvodom niečo týkajúce sa tohto dnes už zosnulého pedofila, Gatesovo „bratríčkovanie sa“ sa s ním aj napriek protestom manželky ich láske určite nepomohlo.

Prečítajte si aj: