Po tom, čo sa ich 2-ročná dcérka Rebecca údajne nedopatrením utopila, sa texaskí rodičia rozhodli spáliť všetky stopy. Mŕtvolku strčili do kýbla s kyselinou a ten zatvorili do skrine, očividne dúfajúc, že sa tkanivo rozpustí a ich zločin zmizne spolu s bezvládnym telom dieťaťa.

Ich hrdelný zločin, našťastie, polícii neušiel a obaja krkavčí rodičia sú po minulom štvrtku za mrežami. Kriminalistom sa snažili nahovoriť, že ich dcérka sa utopila nešťastnou náhodou, keď ju mama na nejaký čas nechala vo vani samú aj s pustenou vodou. Ak by to aj bola pravda, ktorý rodič by nechal dieťa napospas nebezpečenstvu?

Malú Rebeccu rodičia najprv zabili a potom chceli rozpustiť v kyseline.
Malú Rebeccu rodičia najprv zabili a potom chceli rozpustiť v kyseline.
Zdroj: reprofoto metro.co.uk

Samotný prípad však nie je povestnou „silnou kávou“ len pre širšiu rodinu mŕtveho anjelika, ale aj pre samotných vyšetrovateľov. Tí už počas svojich kariér videli a zažili hocičo, no ako sami priznali, tento prípad bol pre všetkých mimoriadne náročný.

Obaja rodičia neboli žiadni svätci ani pred minulotýždňovou tragédiou. 32-ročný Zavala-Loredo je v USA načierno a Dominguezová v minulosti čelila obviniam z ublíženia na zdraví.

Pár mal okrem Rebeccy, ktorá by sa minulú nedeľu dožila tretích narodenín, ešte štyri ďalšie deti, ktoré sú momentálne v opatere úradov.

Pozrite si aj: