FOTO Putinovej údajnej milenky v galérii >>>

Informáciu o tom, že by mal Putin intímny vzťah s mladou gymnastkou, zatiaľ nikto nepotvrdil, no vraj to ani nie je potrebné. Podľa britského denníka Daily Mail mala Alina Kabajevová dokonca porodiť Putinovi dvojičky. A nasvedčujú tomu aj prísne opatrenia nemocnice, v ktorej rodila.

Alina Kabajevová
Alina Kabajevová
Zdroj: Twitter

Pôrod v súkromí

Prísne opatrenia a vyľudnená nemocnica - Kabajevová porodila na súkromnej klinike, ktorá je určená iba pre VIP pacientov. Kvôli pôrodu dvojičiek vraj nemocničný personál uzatvoril celé štvrté poschodie vrátane výskumného centra pre pôrodnicu a gynekológiu. Ešte pred jej príchodom prehľadala ochranka kvôli bezpečnosti celú budovu. „Z pôrodnej sály nakoniec vykázali polovicu lekárskeho tímu,“ povedal tajný zdroj pre ruské noviny Moskovsky komsomolets.

Alina Kabajevová je bývala gymnastka.
Alina Kabajevová je bývala gymnastka.
Zdroj: Twitter

Pôrod dvojičiek sa však nezaobišiel bez menších komplikácií a mladá gymnastka musela svoje deti priviesť na svet cisárskym rezom. O tom, či sú novorodenci skutočne deťmi ruského prezidenta, však žiadne záznamy neexistujú.

Rusi sú však presvedčení, že s Kabajevovou tvoria milenecký pár už dlhé roky. Ktovie, možno za jeho rozvod s manželkou v roku 2014 môže práve mladá kráska, ktorá je dokonca držiteľkou zlatej medaily z olympiády. Veď nie nadarmo ju Rusi považujú za neoficiálnu prvú dámu Ruska.

Mohlo by vás zaujímať:

Myslíte si, že Putin mal naozaj milenku? Vyjadrite sa v diskusii pod článkom...