Uf, ale sa zmenili! Najnovšie FOTO Meghan a Harryho nájdete TU

V knihe Finding Freedom autori Carolyn Durand a Omid Scobie opakujú obvinenia, že William spochybňoval rýchlosť vzťahu, ktorou sa uberal jeho brat s americkou herečkou. Podľa knihy sa Harry urazil, keď mu William povedal: „Vezmi si toľko času, koľko potrebuješ, aby si spoznali to dievča.“V týchto posledných dvoch slovách: to dievča, Harry začul tón snobskosti, ktorý bol opakom jeho prístupu k svetu,“ tvrdí kniha.

Meghan a Harry
Meghan a Harry
Zdroj: Archív

Počas svojej desaťročnej kariéry v armáde, mimo kráľovskej bubliny, sa naučil, aby nerozhodoval o ľuďoch na základe ich prízvuku, vzdelania, etnicity, triedy alebo povolania. Slová jeho staršieho brata ho preto poriadne ranili a Harry mu následne vynadal do snobov. Odvtedy to s ich vzťahom išlo dolu kopcom.

Harryho tanečnica Meghan

Meghan a Harry na návšteve Juhoafrickej republiky.
Meghan a Harry na návšteve Juhoafrickej republiky.
Zdroj: Profimedia / Andrew Parsons

Meghan sa podľa novej biografie stala doslova čiernou ovcou kráľovskej rodiny a čelila mnohým urážkam a podceňovaniu. Jednou z najhorších urážok, akým čelila, bolo jej prirovnanie k tanečnici, takzvanej "showgirl". Autori tvrdia, že sa veci zhoršili práve po týchto štipľavých prirovnaniach a nepatričnom ohováraní Meghan. Harry si bol vedomý rečí za jeho chrbtom, jeho blízky priateľ to povedal autorom. „Je mimoriadne chránený pred Meghan. Chápe, že proti nim je veľa ľudí, a urobí všetko, čo je v jeho silách, aby zabránil jej ublíženiu - aj, keby to znamenalo dištancovať sa od týchto ľudí."

Článok pokračuje na ďalšej strane