FOTO Němcovej v Epsteinovom brlohu v galérii >>>

Zvráteného finančníka malo v posledných okamihoch života v zuboch mnoho ľudí. Všetci sa totiž báli toho najhoršieho: že začne rozprávať. Pre vplyvných politikov či mnohé celebrity by to znamenalo koniec kariéry, vyzerá to totiž tak, že Epstein sa poznal s desiatkami vplyvných osôb a súdiac podľa jeho nechutného súkromia a veľkosti jeho pedofilnej siete, nejedna z osobností mohla byť do orgií zapojená. Nateraz sa otvorene skloňuje len meno britského princa Andrewa, no tým sa zoznam Epsteinovej „klientely“ zaručene nezačína a ani sa nekončí.

VIDEO: Záhadná smrť Epsteina

Epsteinova smrť v skutočnosti akoby otvorila portál do inej dimenzie, z ktorej k nám lietajú fotografie boháča, na ktorých pózuje so známymi celebritami, s politikmi či dokonca prezidentmi. Na nových fotografiách, ktoré uverejnil britský denník Daily Mail, sú v Epsteinovom brlohu vyfotografované celebrity s jeho služobníctvom.

Bývalý prezident Spojených štátov Bill Clinton

Bill Clinton
Bill Clinton
Zdroj: Facebook

Princ Andrew

Princ Andrew opäť v Epsteinovom dome hriechu.
Princ Andrew opäť v Epsteinovom dome hriechu.
Zdroj: Facebook

Herečka Hilary Ann Swank

Hilary Ann Swank
Hilary Ann Swank
Zdroj: Facebook

Nachádza sa na nich napríklad spomínaný princ Andrew, ktorý je v škandále namočený až po uši, bývalý americký prezident Bill Clinton a šokujúco aj česká modelka Petra Němcová, ktorá pózuje s Epsteinovou služobníčkou Jojo. Fotografia vznikla v roku 2009 v júli ešte predtým, než bol Epstein poslaný prvýkrát za mreže, je teda možné, že dovtedy nemal nikto z jeho známych – vrátane Petry – potuchy o tom, čo potajme vykonával s malými dievčatkami.

Viac na Pluska.sk: