Melania vyrazila na sólo návštevu do Texasu, kde bola pozrieť a podporiť obete hurikánu Harvey, ktorý ešte na jeseň spustošil tento štát. Spolu s manželkou viceprezidenta Karen Pence pozdravili deti aj vojakov. Po pracovných povinnostiach však zrejme zavládol hlad.

FOTO VNÚTRI Melania Trump absolvovala prvú zahraničnú cestu bez manžela: Pozrite, akú radosť jej urobilo stretnutie s TÝMTO mužom!

Dámy aj s celým sprievodom preto skočili do miestnej reštaurácie rýchleho občerstvenia. Čo presne si Melania objednala, to nie je celkom isté. Svedkovia tvrdia, že prvá dáma si tam pochutnávala na nezdravých smažených hranolčekoch.

Melania využila služby reštaurácie rýchleho občerstvenia.
Melania využila služby reštaurácie rýchleho občerstvenia.
twitter

Ktovie, možno využila čas, ktorý ju nemal prezident Donald Trump pod dohľadom. Hovorí sa totiž, že Trump si veľmi zakladá na štíhlej postave svojej ženy. Zlé jazyky dokonca hovoria, že Melania musela manželovi sľúbiť ešte pre tým, ako sa jej narodil dnes 11-ročný syn Barron, že po pôrode získa späť svoju postavu.

FOTO Je ti zima, dievčatko? Melania Trump sa v Japonsku postarala o módny prešľap!

Tak, či onak, Melania viackrát potvrdila, že jej zvyčajný jedálniček je plný zdravej stravy. Denne zje aj osem kusov ovocia a ráno pre ňu štartuje ovsenými vločkami alebo smoothie. Veľmi dôležité sú pre ňu aj vitamíny, ktoré tiež užíva denne, aby mala peknú pleť a vlasy. Sú to vraj staré zvyky ešte z čias jej modelingovej kariéry.

Melania eleganciu nechala v Bielom dome a obliekla si neforemnú kaki bundu.
Melania eleganciu nechala v Bielom dome a obliekla si neforemnú kaki bundu.
tasr

Evidentne však vie aj zhrešiť. Pre magazín GQ kedysi priznala, že má rada aj zmrzlinu a čokoládu. „Je dobré raz za čas zmeniť chute, ale treba to skombinovať aj s niečím zdravým,“ povedala.

FOTO Vyobliekaná prvá dáma USA šla na pomoc zatopenému Texasu: Melania, pomýlila si si tragédiu s módnou prehliadkou?

Ešte jednu vec však Melania v Texase zanedbala – a to jej vycibrený módny vkus. Inokedy elegantná dáma teraz drahé kabáty vymenila za neforemnú vetrovku kaki farby. Nuž, možno aj tu platí, že keď kocúr Donald nie je doma, myši majú raj...

O pár hodín neskôr už bola Melania opäť nahodená v elegantnom a spolu so Santa Clausom čítala chorým deťom vo Washingtone vianočné rozprávky.