26-ročná žena nabrala konečne odvahu a o svoj priam hororový príbeh sa podelila so zvyškom sveta. Všetko sa to udialo ešte v roku 2017. Vtedy sa rozhodla precestovať svet. Keď sa nachádzala v Austrálii, dala si nzerát, že hľadá krátkodobú prácu na privirobenie. Ozval sa jej miestny chovateľ Gene Bristow (54), ktorý Belgičanke ponúkol prácu na jeho prasačej farme.

Gene Bristow (54)
Gene Bristow (54)
Zdroj: youtube

FOTKY z prípadu nájdete v galérii >>

Davine, pochopiteľne, súhlasila a na farmu odcestovala autobusom. Nechutné miesto, kde mala "vybavenú" prácu, sa nachádzalo 150 km od mesta Adelaide. Už po príchode jej nebolo všetko jedno. Starší chlap vyzeral a pôsobil zvláštne. Po pár sekundách sa ukázalo prečo. Na ženu sa v momente vrhol, zvalil ju na zem, vytiahol zbraň a povedal jej, aby sa okamžite vyzliekla, že chce vedieť, či so sebou nepriniesla drogy.

Davine v strachu o život na všetko kývla. Po pár minutách už bola priviazaná v prasačinci reťazami. Tam ju 54-ročný Bristov opakovane sexuálne obťažoval a hrozil smrťou.

Chliev v ktorom sa to celé udialo.
Chliev v ktorom sa to celé udialo.
Zdroj: twitter

 

Keď sa zvrhlík vybral do postele, zabudol žene skontrolovať batoh, ktorý ležal vedľa nej. To Davine využila. Otvorila ho a vytiahla notebook. Našťastie sa jej podarilo pripojiť na internet a zalarmovať známych aj políciu.

Facebooková konverzácia, ktorá jej zachránila život.
Facebooková konverzácia, ktorá jej zachránila život.
Zdroj: twitter

Netrvalo dlho a austrálski muži zákona boli na mieste a žena konečne voľná. Gene Bristow bol zatknutý a obvinený z únosu, napadnutia, mučenia a sexulneho obťažovania. Z basy sa skôr ako za 12 rokov dostať nemôže. 26-ročná cestovateľka je v poriadku, no psychickú ujmu si odnesie do konca života.

FOTKY z prípadu nájdete v galérii >>

Farma smrti.
Farma smrti.
Zdroj: twitter