Nečasov syn Ondřej si pred časom prešiel škandálom svojho otca, a preto zrejme cítil potrebu vyjadriť svoj názor na kauzu KateGate, ako ju české médiá nazývajú (podľa americkej kauzy Watergate – pozn.). Nečasov syn sa Kateřiny na svojom facebookovom profile zastal.

„Po a) urobila v 18 kravinu, ktorej dôsledky si asi nevedela predstaviť. Teraz sa to s ňou potiahne všade a prečo?

Pretože po b) ju tatko vtiahol do kampane aj do svojej následnej mediálnej prezentácie, a tým jej solídne zruinoval na nejaký čas život,“ hneval sa Ondřej.

Mladý Nečas má pochopenie pre to, že Kateřina sa dala zlákať svetom v žiare reflektorov, ale podľa neho mal zasiahnuť jej otec a z kampane ju vynechať. Na záver Ondřej priznal, že keď bol starý ako Kateřina, nemohol sa ani omylom označiť za svätca.

„Ja som v 18 ukradol číslo z električky, vracal na zastávke a myslel som si, že je Klaus dobrý. Všetci sme robili kraviny, na ktoré nie sme úplne pyšní,“ dodal Ondřej.

Sexovali aj komparzistky

Čitateľ eXtra.cz v utorok tvrdil, že komparzistky, medzi ktoré mala podľa tohto portálu patriť aj Zemanová, sa na sexuálnych hrách nezúčastňujú pre zdravotné riziko. Český denník Blesk však vyspovedal pornoherca Jana Veličku, ktorý na inkriminovanej párty bol a tvrdí pravý opak.

„Komparzistky majú len v pozadí hrať to, že tancujú a bavia sa. Či urobia viac, je na nich. My tam medzi nimi súložíme a dievčatá sú nabudené, keď to vidia,“ prezradil pikantné detaily.

„Niekedy ich to ‚zblbne‘. Už som súložil s mnohými komparzistkami,“ pochválil sa Velička.