Rodáčka z Košíc sa verejne prezentuje ako bývalá modelka, z ktorej sa stala pilotka a následne aj inštruktorka lietania. V New Yorku prevádzkuje vlastnú firmu Aviloop, ktorá ponúka zľavnené kurzy lietania a iné ponuky spojené s aviatikou. Podľa zahraničných médií je však pravda o jej príchode do USA a kariére úspešnej krásnej ženy trochu iná... a oveľa temnejšia.

Naďu Marcinkovú, ktorá si pozmenila meno na Nadia Marcinko, mal ako 15-ročnú Epstein kúpiť od jej rodičov ešte z bývalej Juhoslávie. Pedofilný boháč stál už vtedy na vrchu vlastnej pedofilnej siete maloletých dievčat, ktoré využíval pre ukojenie vlastných, odporných túžob a potešenie svojich rovnako zvrátených kamarátov. Dievčatá lanáril na masáže, ktoré sa však končili plateným sexom. Epstein niektorým „vyvoleným“ dievčatám platil stovky dolárov navyše, aby pre neho zháňali ďalšie otrokyne. Súčasťou tohto pyramídového systému mala byť aj Marcinková, ktorá multimilionárovi zháňala vhodné dievčatá na znásilnenie.

Naďa Marcinková, slovenská exmodelka a licencovaná pilotka, ktorá je podľa zahraničných médií zapletená do pedofilného škandálu známeho amerického miliardára Jeffreyho Epsteina.
Zdroj: YouTube, Twitter, Facebook

Podľa výpovede jednej z obetí, vtedy 16-ročnej, dnes 31, ju s ponukou privyrobenia si oslovila počas stredoškolského štúdia v roku 2004 práve Marcinková. Slovenka mala dievča kontaktovať v súvislosti s platenými masážami pre istého Jeffreyho Epsteina. Dievča, ktorého meno nie je známe, súhlasilo. V luxusnej vile v Palm Beach na Floride ju privítala ďalšia z Epsteinových kompliciek, istá Sarah Kellenová – dnes manželka pretekára Briana Vickersa –, ktorá mala na starosti rozvrhy masáží. V izbe už na 16-ročnú tínedžerku čakal samotný Epstein, zahalený len do uteráka.

Epsteinova bývalá asistentka, ktorá mala údajne na starosti harmonogram sexuálnych masáží, sa vydala za pretekára NASCAR Briana Vickersa.
Zdroj: tasr, getty

Ona sama sa musela vyzliecť do spodnej bielizne. Po chvíle masírovania sa Epstein vyzliekol úplne a začal masturbovať. Za sexuálnu masáž dostalo dievča 200 dolárov a rovnakú sumu inkasovala aj Marcinková za dohodenie. Sexuálne akty sa počas zhruba 15 ďalších návštev stupňovali, až vyústili do pohlavného styku a sexu nielen so samotným Epsteinom, ale aj Marcinkovou. Inkriminované dievča navyše priviedlo dve ďalšie dievčatá, a rovnako ako Marcinková pri prvom stretnutí, aj ono dostalo 200 dolárov za každú prilákanú obeť. A takto pyramída rástla do šírky aj výšky – ale Epstein vždy trónil na jej špici.

Jeffrey Epstein a jeho bývalý dobrý kamarát Donald Trump
Zdroj: Davidoff Studios Photography

Pokračovanie článku nájdete na ďalšej strane >>>