Opatrovateľka v americkom štáte Texas mala podľa doposiaľ zverejnených informácií trýzniť dvojročné dievča Aniyah Darnell, ktoré napokon týranie neprežilo. Aniyah Darnellová bola týraná krutým spôsobom. Shamonica Page (32) mala podľa Blesk.cz dieťa biť rukami, pričom na svoje zverstvá používala aj opasok. Dokonca dievčatko popálila na zadočku. 

Najviac šokujúce bolo zistenie, keď sa opatrovateľky policajti pýtali, prečo malé dievčatko tyranizovala. Podľa nej sa Aniyah Darnellová pomočovala a potrebovala dostať lekciu. Dieťa obludné zachádzanie neprežilo. Telo našli policajti 17. novembra bez známok života. Po prevoze dievčatka do nemocnice ho prehlásili za mŕtve. 

O dieťa sa Page starala na žiadosť mamy dievčatka, ktorá Aniyah nedokázala zabezpečiť. Polícia obvinila opatrovateľku z ublíženia na zdraví a smrti dieťaťa. Do prípadu je zapletený aj Dereck Roberson (38), pravdepodobný priateľ Page. Podľa televízie Fox 4 sa mal na tyraní podieľať. Obvinenia oboch ôsob možu byť ešte zmenené, pretože sa čaká na výsledky pitvy malého dievčatka a tie majú odhaliť príčinu smrti.