Populárna rumunsko- kanadská speváčka Anka pop, ktorá ma najväčšiu základňu fanúšikov v Japonsku, prišla v pondelok večer o život. K tragickej udalosti došlo v momente, keď sa auto speváčky zrútilo do Dunaja neďaleko jej domova na viadukte Şviniţa  v Rumunsku.

Vianoce s rodinou už nestrávi. K tragickej nehode došlo v Rumunsku.
Vianoce s rodinou už nestrávi. K tragickej nehode došlo v Rumunsku.
Zdroj: google maps

Viac fotografií krásnej speváčky nájdete v galérii článku.

Telo 34-ročnej ženy vytiahli záchranári z Dunaja po tom, ako ju sestra označila za nezvestnú, keď nedošla domov na rodinné stretnutie. Populárnu speváčku sa už záchranárom nepodarilo oživiť a privolaný patológ skonštatoval smrť následkom zranení a utopenia.

VIDEO: Nešťastie zachytila bezpečnostná kamera:

Anka pop bola populárna speváčka, ktorá svoj prvý album vydala v roku 2017. Fanúšikov správa o jej smrti zasiahla natoľko, že na svojich sociálnych sieťach zdieľajú smútok a rodine posielajú silu, aby zvládli stratu milovanej dcéry a sestry.

Anka pop priťahovala fanúšikov nielen talentom, ale aj svojím vzhľadom.
Anka pop priťahovala fanúšikov nielen talentom, ale aj svojím vzhľadom.
Zdroj: youtube

V roku 2013 podpísala zmluvu s nahrávacím štúdiom Roton a následne v roku 2015 debutovala singlom Free Love, ktorý sa tešil veľkej obľube. Vo Veľkej Británii sa dokonca ocitol v rebríčku najlepších piesní, kde zaň hlasovalo viac ako 100 000 ľudí.

Video: Singlom Free love získala fanúšikov po celom svete:

Viac na Pluska.sk:

Mohlo by vás zaujímať: