FOTO nájdete v galérii >>>

Na dolapení únoscu britského dievčatka sa podielala polícia z Portugalska, Anglicka, Španielska a Nemecka. Najnovší podozrivý Christian Brueckner býval v čase únosu Madeleine iba 2 míle od hotelového rezortu Praia da Luz, kde v roku 2007 rodina trávila dovolenku. Christian sa podľa dôkazov, ktoré zaistila polícia, pohyboval v okolí hotela niekoľko dní. V tom čase cestoval po Portugalsku v karavane. 

Nové dôkazy

Rodičia Madeleine sa nevzdávajú! Britské denníky neustále uverejňujú najnovšie dôkazy z miest, na ktorých mal nemecký pedofil Christian Bruckner v tom čase len trojročnú Madeleine zdržiavať. Nemecká polícia podľa DailyMailu objavila vyše 8-tisíc fotografií a videí na USB kľúčoch a pevných diskoch, ktoré patrili hlavnému podozrivému. To, či na záberoch objavili aj Madeleine, nemecký prokurátor komentovať nechce. Na záberoch sa údajne nachádza dievčenské oblečenie, karavan, ktorým Brueckner cestoval po Portugalsku a zábery z opustenej chaty.

Anketa
Myslíte si, že by Maddie aj po všetkých tých rokoch mohla byť stále nažive?
  • 15%
  • 85%

Podľa nemeckého prokurátora Hansa Christiana Woltersa je však Madeleine už dávno mŕtva. Smutnú správu už vraj oznámili rodičom Kate a Gerrymu. To, ako a kedy umrela a rovnako aj podrobnosti o prípade im však nateraz odmietajú prezradiť.

FOTO nájdete v galérii >>>

Mohlo by vás zaujímať: