Obrovskej pocte sa dostalo svetovo uznávanej speváčke Pink, ktorá včera na hollywoodskom chdníku slávy odhalila svoju hviezdu. 19 rokov po tom, ako vydala svoj prvý album, sa dvojnásobnej mamičke splnil jeden z najväčších snov. Jej cesta za slávou však nebola celkom jednodúchá, speváčka si svoj úspech doslova vydrela.

Pink s manželom Carey Hartom.
Pink s manželom Carey Hartom.
Zdroj: gettyimages

Sympatickú blondínku, ktorá sa narodila 8. septembra 1979 Doylestowne v Pensylvánii vojnovému veteránovi Jimovi Moorovi a zdravotnej sestre Judy Kugelovej, zlákala hudba už ako malé dievčatko. Jej otec Jim pre ňu skladal piesne a učil ju hrať na gitare. Svoje prvé hudobné úspechy zaznamenala už na strednej škole, kde spievala so svojou prvou kapelou Middleground, ktorá sa však rozpadla hneď potom, ako prehrala súboj kapiel.

Viac ako fotenie zaujímala 2-ročného Jamesona Harta mamina hviezdička.
Viac ako fotenie zaujímala 2-ročného Jamesona Harta mamina hviezdička.
Zdroj: gettyimages

Viac fotografií nájdete v galérii článku.

Speváčka sa však ani po tomto malom neúspechu nevzdala a už vo svojich 16 rokoch podpísala prvú zmluvu s vydavateľstvom LaFace Records ako členka ženského r´n´b tria Chois, ktoré v roku 1992 nahralo skladbu Key to My Heard k filmu Kazaam. Ani táto kapela sa však neudržala a po jej rozpade sa dala Pink na svoju sólovú kariéru, keď si ju, ako vokalistku pre Dianu Ross vybral producent Daryl Simmsons. Až 4. apríla 2000 sa speváčka konečne dočkala vlastného albumu s názvom Can´t take me home, z ktorého sa predalo viac ako 5 miliónov kópií.

Pink so svojím synčekom Jamesonom.
Pink so svojím synčekom Jamesonom.
Zdroj: gettyimages

VIDEO: Speváčka Pink odhalila svoju hviezdu:

Od tejto doby jej sláva rástla a Pink sa zaradila medzi najlepšie svetové speváčky. Od roku 2000 do roku 2017 vydala 7 albumov a získala 3 hudobné ceny Grammy. A však, k najväčšiemu uznaniu talentovanej speváčky došlo až 5. februára 2019, kedy po boku svojho manžela Careyho Harta a ich dvoch detí, dvojročného Jamesona Moona a sedemročnej Willow Sage, odhalila na hollywoodskom chodníku slávy svoju hviezdu.

Jej manžel Carey nezaváhal a prostredníctvom sociálnej siete instagram vyjadril obdiv k svojej manželke: „Je to úžasný zážitok sledovať, ako moja manželka dostáva hviezdu na hollywoodskom chodníku. Som na teba hrdý,  bejby.“

Prečítajte si aj:

Mohlo by vás zaujímať: