Incident sa stal v mestečku Höhenkirchen-Siegertsbrunn, pár kilometrov od Mníchova. Mladé 16-ročné dievča šlo na vlak. Cestou na stanicu totiž muselo prejsť okolo ubytovne, kde žijú migranti, píše český Blesk. Nemecký welt.de zas informoval, že dievčina sa najprv bavila so skupinou ľudí pred ubytovňou, až potom sa vybrala na vlak.

FOTO Migrant, ktorý brutálne znásilnil a zavraždil krásnu Mariu (†19): Ukázala sa pravda o jeho minulosti, hrozí mu doživotie!

Trojica mužov ju začala sledovať a keď sa ocitla sama, brutálne ju znásilnila. Hrozný čin vykonali dvaja Afganci (27 a 17), tretí mladík (18) utiekol, pretože ich vyrušil okoloidúci.

Angelu Merkelovú mnohí vinia, kvôli jej otvorenej politike voči migrantom.
Angelu Merkelovú mnohí vinia, kvôli jej otvorenej politike voči migrantom.
TASR

Dievčina skončila v rukách lekárov a trojica podozrivých v putách. Polícia po nich pátrala dokonca pomocou vrtuľníka.

Mladé dievča ušlo brutálnemu znásilneniu len o vlások: Napadnúť ju mal na ulici cudzinec tmavej pleti!

Nešťastie sa stalo len pár kilometrov od Mníchova, kde sa za veľmi prísnych bezpečnostných pravidiel tento víkend začal tradičný Oktoberfest. Tento mesiac tiež v nemeckom Freiburgu odštartoval proces s migrantom, ktorý znásilnil a potom zabil 19-ročnú študentku medicíny.

Zavraždená študentka Maria, ktorú vlani v októbri znásilnil a zabil migrant Hussein.
Zavraždená študentka Maria, ktorú vlani v októbri znásilnil a zabil migrant Hussein.
Facebook

Afganec Hussein K. ju prepadol a znásilnil ešte vlani v októbri, keď sa vracala na bicykli z oslavy. Jej bezvedomé telo potom hodil do rieky, na brehu ktorej ho druhý deň ráno našla bežkyňa. Mladého muža, ktorý tvrdí, že je ešte neplnoletý, chytili po siedmich týždňoch pátrania.

V talianskom letovisku ohrozuje turistov tento gang: ZNÁSILŇUJÚ ženy priamo na pláži!

Je otázne, či rastúce sexuálne útoky migrantov a napätie spojené s nimi bude mať vplyv na výsledky volieb. Mnohí za ne vinia súčasnú kancelárku Angelu Merkelovú, ktorej politika je ústretová voči utečencom. Aj napriek tomu je však stále favoritkou volebných prieskumov.