Vzťah princa Charlesa a Camilly bol problémom už počas jeho manželstva s princeznou Dianou. Pre ich očividnú náklonnosť a romantické aférky trpela Diana stavmi úzkosti a depresiami. Po dlhých rokoch však na povrch vyplávalo kruté tajomstvo, o ktorom sa roky len šepkalo. V roku 1966 sa mal údajne Charlesovi a Camille narodiť syn, ktorého si však nechať nemohli. Simon Dorante-Day, dnes 52-ročný, bol v útlom veku adoptovaný a dnes šokuje svet tvrdením, že má kráľovskú krv.

Simon Dorante-Day (52)
Simon Dorante-Day (52)
Zdroj: gettyimages/facebook/instagram

52-ročný Simon, ktorý sa narodil v roku 1966 v meste Gosport v Hampshire, vyšiel prostredníctvom svojej facebookovej stránky s tvrdením, že je utajeným synom princa Charlesa (70) a Camilly Parker Bowles (71). Túto informáciu mu mala zveriť jeho adoptívna babička Winifredová, ktorá bola zamestnankyňou kráľovnej Alžbety a princa Philipa. " Babička mi celý život opakovala, že som synom Camilly a princa Charlesa." Aby svoje tvrdenia obhájil, rozhodol sa zverejniť svoju fotografiu z mladosti, kde najlepšie vynikli črty podobné Camille, Charlesovi, ale najmä Camillinmu synovi Tomovi Parker-Bowlesovi (44).

Simon Dorante-Day (vľavo) a Tom Parker-Bowles (vpravo)
Simon Dorante-Day (vľavo) a Tom Parker-Bowles (vpravo)
Zdroj: gettyimages/facebook

Pozrite si aj porovnanie Simona a Camillinho brata – vyzerajú úplne rovnako! Nájdete ho v galérii článku.

K jeho počatiu malo dôjsť v roku 1965, kedy mal Charles len 17 a Camilla 18 rokov. Podľa oficiálnych záznamov sa však princ so svojou druhou manželkou prvýkrát stretol až v roku 1970. Simon, ktorý väčšinu svojho života prežil v Austrálii, je však odhodlaný ukázať pravdu celému svetu vďaka testom DNA, ktoré by chcel podstúpiť. Viac ako jeho údajná kráľovská krv však verejnosť šokovalo jeho tvrdenie, že princezná Diana o jeho existencii vedela. Informáciu o tom, že je Simon Charlesovým a Camilliným synom, bola pripravená zverejniť. Bohužiaľ, pred zverejnením postihol Dianu krutý osud, pre ktorý si 31. augusta 1997 vzala toto tajomstvo do hrobu po tom, ako zahynula pri vážnej autonehode v Paríži.

Anketa
Myslíte si, že Simon hovorí pravdu a skutočne je synom vojvodkyne Camilly a princa Charlesa?
  • 81%
  • 19%

Bola to teda práve smrť, kto jej zabránil túto informáciu medializovať. Samozrejme, za predpokladu, že Simon hovorí stopercentnú pravdu, čo je mierne nepravdepodobné... aj keď, samozrejme, nie nemožné.

Prečítajte si aj:

Mohlo by vás zaujímať: