FOTO nájdete v galérii článku >>>

Maxwellovú zatkol americký Federálny úrad pre vyšetrovanie (FBI) v štáte New Hampshire. Podľa textu obžaloby podanej na súde v New Yorku je Maxwellová obvinená zo sprisahania nalákať mladistvé osoby na vycestovanie za účelom nelegálnej sexuálnej aktivity, prevozu maloletých so zámerom kriminálnej sexuálnej činnosti a z krivej prísahy, priblížila agentúra AFP.

Podľa zistení britského denníka DailyMail sa Epsteinova pravá ruka, jeho údajná milenka a dohadzovačka neplnoletých dievčat na sexuálne masáže, postaví dnes pred súd. Pred políciou sa jej však podarilo ukrývať od Epsteinovej smrti. Finančník, ktorý mal záľubu v mladých dievčatách, sa obesil lete 2019 vo svojej cele v New Yorku. Takmer rok po jeho smrti unikala Ghislaine Maxwell spravodlivosti a ukrývala sa v luxusnej vile v americkom štáte New Hampshire. 

V krásnom drevenom domčeku sa nachádzajú štyri spálne, štyri kúpeľne, pracovňa a obrovská záhrada. Tento domček jej slúžil ako dokonalá skrýša, keďže široko ďaleko sa nenachádza žiadny iný dom a v okolí domčeka sa rozprestiera iba les. Ak sa chcete dostať do domu, musíte prejsť cez strmú cestu dlhú 500 metrov, než sa dostanete k veľkej železnej bráne. Na pozemku sa okrem domčeka nachádza aj ďalšia stavba určená pre hromadné stretnutia a menšie párty.

Drevený dom, v ktorom sa Epsteinova pravá ruka ukrývala, sa nachádza na pozemku, ktorý má 4 500metrov štvorcových a Ghislaine si ho podľa britkého denníka kúpila prostredníctvom spoločnosť Granite Reality LLC za jednu miliardu dolárov.

FOTO nájdete v galérii článku >>>

Viac na Pluska.sk: