Niektoré znamenia zverokruhu nemajú tendenciu brať vzťahy vážne, čo vo finále druhým ubližuje. Zvlášť pokiaľ máte celkom iné predstavy o tom, ako by sa malo randenie ďalej vyvíjať. Na ktoré znamenia si musíte dávať pozor?

Strelec

Strelci milujú dobrodružstvo a pocit slobody je pre nich úplne kľúčový. Preto preferujú príležitostné randenie, pretože si dávajú čas na to, aby sa s niekým usadili.
Zdroj: gettyimages
Fotografie znamení a ich popisov nájdete v galérii »

Strelci milujú dobrodružstvo a pocit slobody je pre nich úplne kľúčový. Preto preferujú príležitostné randenie, pretože si dávajú čas na to, aby sa s niekým usadili. Majú dobrodružného ducha a vždy si vyberajú cestu, ktorá im umožní objaviť niečo nové a zaujímavé. Rutina je im cudzia a ich impulzy im hovoria, že k životu potrebujú nové stretnutia a eskapády. Pokiaľ teda začínate randiť so Strelcom, majte na pamäti, že neznášajú obmedzenia a uprednostňujú vzťah bez nátlaku.

Blíženec

Blíženci sú ako motýľ, ktorý prelieta z jedného kvetu na druhý. Muži v tomto znamení horia túžbou spoznať každého človeka na svete.
Zdroj: shutterstock

Blíženci sú ako motýľ, ktorý prelieta z jedného kvetu na druhý. Muži v tomto znamení horia túžbou spoznať každého človeka na svete. Nemôžete sa teda čudovať, že keď s ním začnete chodiť, okrem vás bude ešte zaneprázdnený ďalšími desiatimi aktivitami (a niekedy aj niekým ďalším). Príležitostné randenie je pre nich možnosť na to, aby mohli preskúmavať nové zákutia. Veľmi skoro sa preto začnú nudiť a radšej sa poobzerajú po niekom ďalšom. Pre Blížencov platí, že za plotom je tráva vždy zelenšia.

Pokračovanie na ďalšej strane »