Nové FOTO Kate zašpinenej od hliny nájdete TU!

Vojvodkyňa z Cambridge v sobotu poďakovala pracovníkom v celej Veľkej Británii v detských hospicoch počas príhovoru a pomoci na pobočke v Norfolku. Vojvodkyňa prítomných očarila príjemným výzorom, ktorému dopomohli kvetinové letné šaty. Keďže Kate nepatrí k ľuďom, ktorí sa boja špinavej práce, pridala ruku k dielu a celý deň pomáhala vytvárať kvetinovú terasu, ktorá má slúžiť na spríjemnenie prostredia rodinám s deťmi, ktoré sa ocitli v ťažkej situácii.

Vojvodkyňa Kate Middleton
Vojvodkyňa Kate Middleton
Zdroj: Profimedia

Zatiaľ, čo pracovala spolu s dobrovoľníkmi, personálom a dvoma rodinami, aby pomohla vytvoriť nový záhradnícky dizajn pre veľkú terasu, stihla sa prihovoriť ľuďom prostredníctvom sociálnej siete instagram a poďakovať sa za odhodlanie a prácu zamestnancom, ktorí sa svojou snahou usilujú zlepšiť životy rodín v detských hospicoch.

Anketa
Pristane to Kate na nových fotografiách viac, ako v uhladenom kostýme?
  • 14%
  • 2%
  • 84%

"Tento týždeň detských hospicov by som rada poďakovala úžasnému personálu za všetku prácu, ktorú vykonávate v detských hospicoch vo Veľkej Británii. Starostlivosť o deti a rodiny, ktoré poskytujete v tých nepredstaviteľných podmienkach, je úžasná. Chcel by som vzdať hold všetkým tým rodinám, ktoré sa starajú o dieťa bojujúce s chorobu obmedzujúcou život. Robíte tú najneobyčajnejšiu prácu a viem, že je to v tejto chvíli obzvlášť ťažké, takže moje myšlienky smerujú k vám,"uviedla Kate vo videu.

Kate s projektom pomáhajú aj deti

Vojvodkyňa Kate s rodinou
Vojvodkyňa Kate s rodinou
Zdroj: Getty

Rovnako tiež prezradila, že do jej projektu sa pripojili aj jej deti, s ktorými sa rozhodli vypestovať kvetiny vo svojom dome, aby ich následne mohli vysadiť v detskom hospici. Keď zasadila s deťmi slnečnice, odhalila, že princ George, princezná Charlotte a princ Louis majú súťaž v pestovaní slnečnice, pričom najmladší súrodenec je momentálne v čele. „Deti sa naozaj tešia z pestovania slnečníc. Louis vyhráva, takže George je po tom trochu nevrlý,“ prezradila Kate.

Mohlo by vás zaujímať: